Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én érzem csak úgy, vagy a női...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én érzem csak úgy, vagy a női férfi kapcsolatok nagyon bonyolultak?

Figyelt kérdés
Nincs meg az összhang, a közös érdeklődési kör . Pl. nem csípik ugyan azt a zenét, tehát nem tudják megosztani az élményt amit az adott zene ad . A másik kedvéért csinálnak dolgokat , mennek helyekre , programokra . A szexben elvárnak, szeretnének ezt vagy azt amit a másik fél nem szeretne . El kell viselni mikor a másik dicsér valakit , hogy jól néz ki . Van mikor hosszú évek múlva sok együtt töltött idő után jönnekj nagy csalódások , elhagyás ,megcsalás , sértések . Fú most nagyon melankólikus hangulatban vagyok . :/ Valahogy a konvencionális férfi nő kapcsolat olyan komplikált .

2013. jún. 28. 12:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
te mekkora egy hülye vagy...
2013. jún. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
De gyerek lehetsz még :)
2013. jún. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem.Te vagy bonyolult:D
2013. jún. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Esteleg hosszabb , építő jellegű válaszok ?


Mi az ami hiányzik az esetemben ? Érettség , tapasztalat , érzelmi inteligencia ?

2013. jún. 28. 13:40
 5/13 anonim ***** válasza:
... Teljesen egyforma párról nem hallottam :) Mindig vannak és lesznek különbségek. Ezért vannak a kompromisszumok, ugye? Mindkét fél kell engedjen, tegyen a másikért, hogy kiegyensúlyozott legyen a kapcsolat. Elvileg. Gyakorlatilag? Az attól függ, mennyire akarják a kapcsolatot
2013. jún. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Tudom persze , nincs is arról szó hogy nem vagyok hajlandó kompromisszumra . Meg azt is tudom ,hogy az ízlés sem eggyezhet , csak néha olyan távolinak érzem ezért magamtól a másik személyt . Sajnos igazából az a gond ,hogy nem vagyok szerelmes , csak kell valaki , és ez a srác meg kedves meg figyelmes és elérte ,hogy kitűnően érezzem magam a bőrömben ,de nem tartott sokáig , nem vagyunk egy hullámhosszon . Sehogyansem értem és tudom felfogni mit akar mondani , tudtomra adni ,mikor meg azt hiszem megértettem akkor olyanokat mond vagy úgy viselkedik ,hogy azzal megcáfolja amit én gondoltam , megállapítottam .
2013. jún. 28. 14:39
 7/13 A kérdező kommentje:

Hülye is vagyok , meg mintha nem is erről a planétáról származnék ,komolyan mondom . Nekem minden olyan nyakatekert meg máshogy van mint ahogy én gondolom . Az én látásmódom nem állja meg a helyét ebben a világban .


Például az őszinteség meg a becsületesség ilyenek . Én elmondok olyan dolgokat is amit elhallgatni , eltitkolni jobb lenne , efektívebb ,mint őszintén megmondani és kimutatni .

2013. jún. 28. 14:43
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. De mostmár komolyan! Ha hazudsz, hogy ne bántsd meg a másikat, később letámadnak, hogy hazug disznó vagy, de ha megmondod az igazat, te vagy a legrosszabb a világon. Én mindig megmondom az igazat. Persze, ez a nagyobb dolgokra érvényes. Hányszor mondja az ember, hogy jól van, holott nem is az? :) De térjünk vissza a témához: szerintem ő kell világosabban fogalmazzon, ha te nem fogod fel a "titkos" üzeneteit, nem? De ez csak az én véleményem. Priviben, ha gondolod, írd meg pontosabban, hogy mi nem működik.
2013. jún. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nagyon csúnya dolgokat montam az elején ,mert idegesített a nagyon rámenős viselkedése . És meg akartam vele értetni ,hogy nem izgulok rá , és addig ment ez végül ,hogy ki is mondatm ,hogy ne vonz . Meg az előtte lévőtől nem tudok elszakadni és sokat gondolok rá , meg a gyengém és el tudom képzelni ,hogy vissza menjek hozzá . Szóval ronda dolgokat ,de biztatott mondjam csak amit gondolok ,nem tudom vele megsérteni , próbáltam addig is a tudtára adni ,hogy nem gondolok semmi komolyat vele ,meg elképesztően szétestem az előző miatt . Mondtam ,neki ne találkozzunk ,mert ha ő szeretne tőlem valami komolyat én meg nem az sehogyan sem lesz jó , és csak szenvedést okoz az olyan helyzet és én pedig egy szívtelen 'bitch' vagyok ,ha továbbra is találkozunk . Minegy azóta is szenvedünk ,mert csak bántjuk egyást mikor az exeket emlegetjük , és nem jó sehogyan sem . Nem arról kell hogy szóljon ,hogy fájdalmat okozunk a másiknak , pedig szerintem ezt tesszük most .
2013. jún. 28. 16:24
 10/13 anonim ***** válasza:
Le vagy szarva.
2013. jún. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!