Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk miért csak a szép átlagon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk miért csak a szép átlagon felüli lányokat nézik meg mindenhol?

Figyelt kérdés
Egyáltalán az átlagosakat megnézik? Rám soha senki nem néz....
2013. jún. 28. 13:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
néztél már tükörbe? tetszik amit ott látsz?
2013. jún. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
én mindig főleg a belső miatt döntök de utcán persze hogy a nagyon szép csajokat nézem meg azt hittem ezzt senkinek nem kell magyarázni....mért te nem csak a helyes pasikat nézed meg?
2013. jún. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ezt rosszul gondolod..

nem mutatsz 1 képet?

2013. jún. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség..szerintem csak beképzeled hogy rád senki sem néz :)
2013. jún. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
mert csúnya vagy, talán azért?
2013. jún. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Átlagost megnéztek?
2013. jún. 28. 13:31
 7/24 anonim ***** válasza:

Az átlagon aluli csúnyákat is megnézik, csak más miatt.


Amúgy... egy kis logika... na vajon miért azt veszik észre az emberek, aki kitűnik a tömegből? Az, hogy kinek milyen az ízlése, kinek mi tűnik fel, az más kérdés. De ez egy puszta statisztikai probléma.

2013. jún. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Mert a férfiak vizuális típusok.
2013. jún. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

nemhát, mert te is csak az ugymond jól kinző stílusos pasikat nézed meg, és ha véletlen egy átlag srác stíröl máris elfordía fejedet.

nehogy már a pasik legyenek a hibásak.

amugy ez evolúció. mindig a legszebb/legjobb/legügyesebb ppéldányt keresi az ember, hisz utódnemzés szempontjából az a legmegfelelőbb.

Aztán ezen állatias ösztönt gyakorta legyőzi a pénz, vagy kevesebbeknl a józan ész, hiszen ha én tudom magamról, ohgy nemvagyok jó pasi, csak átlag, nem is a cicababáknál próbálkozom, hanem az én szintemen.

ezt midnenkinek ígykellene csinálni, és nemlenne itt annyi sívó rívó, hogy így meg ugy enmkellek senkinek. nemhát, mert tükörbe kéne nézni először!!!!!!

2013. jún. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
te megnézed az átlagon aluli pasikat?
2013. jún. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!