Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » 3 napja festek, mar 3-szor...

3 napja festek, mar 3-szor lekentem, mindenhol szép fehér de a filctoll csíkok amit a kisfiam csinalt mindig visszajönnek, Hálás lennék egy okos ötletért hogyan tüntessem el?

Figyelt kérdés
2012. máj. 23. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szakértő... Ha kis felületet firkált össze akkor azt a részt lekaparnám valami éles eszközzel és glettel lesimítani, és festeni.
2012. máj. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az a baj hogy nem kis rész,elég sok,és ha gipszet húznék rá? ez a baj hogy én sem értek hozzá. :-(
2012. máj. 23. 22:52
 3/8 anonim ***** válasza:

nem biztos hogy megtudod csinálni olyan szépen, elkenni egyenletesen, hogy ne látszódjon a plusz réteg, persze nem kizárt de utána javítani megint munka


keress egy festőt, ismerősöket kérdezz hátha voltak hasonló helyzetben


Milyen filctoll? Esetleg próbáltad egy nedves szivaccsal ledörzsölni?

2012. máj. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
vagy szárazzal próbáld meg előbb:)
2012. máj. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amikor korábban megkérdezted, hogy elfedi-e a festés az alkoholos filccel összekent falat, nem gondoltam, hogy mésszel próbálkozol! Diszperzit simán elfedte volna, de a mész nem fogja, csak ha lecsiszolod.
2012. máj. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha vannak eszközeid, akkor kapard le és gletteld a helyét. Nem nagy munka, és utána csiszolással szép egyenesre tudod húzni.

Nálunk nem filctoll volt, hanem valami fura pöttyök, átütött a tapétán, aztán lefestettük vagy 5 rétegben, semmi. Aztán leszedtük a tapétát, kivéstük a falat, utána visszagletteltem, most tökéletes, senki meg nem mondaná, mi volt itt. Mindezt úgy, hogy életemben először csináltam :)

2012. máj. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Rakjál a festékbe egy kis fekete színezőt(nem kell sok), sokkal jobban fog fedni, és egy festés is elég lesz, nem kell glettelni, meg vakargatni.
2012. máj. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
zárd el a filctollakat és tapétázd le az egészet.
2015. júl. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!