Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen velem egypár csaj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen velem egypár csaj?

Figyelt kérdés

Munka társaimról lenne szó, ugyan is csapatban dolgozon lányokkal.

Tipikusan az az átlagos kinézetü srác vagyok, aki kedves, romantikus és megértő, de nem volt még barátnőm, kölyök koromba csak visszautasítśt kaptan a csajoktól annó, szoval szerelem terén annyira már nem foglalkozok velük, ám a olléginśknak mindig próbálok a kedvükbe járni, párszor má szerelmi- párkapcsolati tanácsot iskértek tőlem (!) ami állítólag be is jött. Egyzóval tökjól elvagyunk.

Csakhohy újjaban mindenáron barátnőt akarnak keríteni nekem, ö közöttük is van 2szingli, de nem vagyok az esetük, de épp ők szekálnak a legjobban. Most jöttegy duci,bajuszos -finoman fogalmazva- csaj közénk, azzal akarnak összehozni, de valahogy én inkább kihagynám.

Zavar hogy szekálnak, hogy állítsam le őket.


2013. jún. 28. 16:00
 1/5 anonim válasza:
mond meg nekik az igazat.De csak finoman: ne sértsd meg őket ha szeretnéd tartani a jó kapcsolatot velük.Mond meg hogy te nem szeretnél barátnőt.Vagy mond hogy nem a Te "eseted" az a csaj.Remélhetőleg megfognak érteni :)
2013. jún. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Montam már nekik, hogy ő nem az esetem, de em hatottaa meg őket, erösködnek, hogy össze illünk,.
2013. jún. 28. 16:15
 3/5 anonim ***** válasza:

sza*rügy! amúgy ez ilyen hülye női logika... biztos ku*rvára unatkoznak vagy csak szimplán nyomorékok. a hab a tortán, hogy pont a két szingli akar neked csajt szerezni, de persze nekik nem kellesz... erről ez jutott eszembe:

[link]

szerintem a legjobb ha leoltanád őket, elég határozottan, hogy foglalkozzanak saját magukkal. esetleg kérdezd meg, hogy ennyire nyomorult-e a magánéletük, hogy a tiéddel foglalkoznak?

2013. jún. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
1.-vok: Ha a szép szó nem válik mond meg nekik kerek perec : hagyjanak békén a pi***ba.Mond hogy törődjenek a saját dolgukkal, Te majd eldöntöd mit akarsz és mit nem akarsz és ezt a csajt nem akarod . kész.
2013. jún. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt mondák, összeillesz a ronda csajjal? Figyelj ezek szivatnak, csak nevetni akarnak rajtad. Felejtsd el a kedveskedést, sz*rd le az ilyen rosszindulatú p*csákat.
2013. jún. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!