Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha működik a kémia egy nőcsábá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha működik a kémia egy nőcsábász pasi meg egy jó csaj között, akkor sincs esély arra, hogy hosszabb ideig együtt legyenek?

Figyelt kérdés
2013. jún. 26. 08:14
 1/7 anonim ***** válasza:
De, van. -.- ................
2013. jún. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs. Téged is csak megdug, aztán otthagy.
2013. jún. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Pont azért működik a kémia, mert szexelni akartok. :D

Esély mindig van, persze most az a nő, aki egy saját bevallása szerint is nőcsábász férfivel szeretne együtt lenni, elgondolkoztató, mit vár el a kapcsolattól. Ismered a mondást, kutyából nem lesz szalonna.

2013. jún. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mikor megismertem nem tudtam, hogy milyen valójában, és beleszerettem. Akkor is próbákozott nálam, de nem akartam pasit, és az idő elteltével, minél többet láttam őt, annál jobban kellett. És több, mint két éve szeretem(de ezt ő nem tudja, mert próbáltam elzárkózni tőle,és nem beleesni, de nem ment)
2013. jún. 26. 09:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha CSAK a kémia működik, akkor nem sok.
2013. jún. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem bejött:P
2013. jún. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Már hogyne lenne. Csak a pasinak lesz mellett 3..4 naponta más is. De hát kit zavar az, ha egyszer a szentséges kémia működik.
2013. jún. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!