Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a menstruál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a menstruáló lányok nem járnak uszodába? Nem tudják megoldani?

Figyelt kérdés
2013. jún. 28. 16:46
 1/10 anonim ***** válasza:
mert nem mindenki szeret/tud tampont használni
2013. jún. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Gondolom fiú vagy...
2013. jún. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért lenne jó ha bele menne a medence vízbébe a dzsuva?
2013. jún. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
honnan tudod hogy nem járnak? minden uszodába járó nőt megkérdeztél egyszer hogy épp menstruál-e?
2013. jún. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Te honnan tudod? megállítod mindet és megkérdezed

ne tegyél más a sírba, ez miért érdekes amúgy

tamponnal még úszni is tud, TE zseni N

2013. jún. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

én speciel eleve nem használok tampont és betéttel nyilván nem fogok bemenni a medencébe!


amúgy a legtöbb lány használ tampont és bemegy,de ezt nem fogod tudni,hogy ki az aki épp menstruál vagy nem :D

2013. jún. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

jó akkor ha mindenki ilyen okos akkor magyarázok

igen, fiú vagyok

osztálykirándulás volt, ahol is egy fürdőzés is be volt iktatva a programba

a lányok közül viszont néhányan nem jöttek, és ők mondták, hogy ez az ok

köszi mindenkinek a normális válaszokat

2013. jún. 28. 16:56
 8/10 anonim ***** válasza:
Járnak. Szerinted az úszónők minden hónapban kihagynak egy hetet, amikor megjön nekik? Az edzőjük azony nyomban fel is akasztaná őket. Már egy-egy alkalomtól is ki tudnak bukni, hát még egy héttől. Én már csak tudom. Egy volt úszónő...
2013. jún. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha megvan, én sem megyek be a vízbe. Nem használok tampont, irtózom tőle.
2013. jún. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
tamponnal be lehet menni, de én nem fogok, mert nem elég, hogy görcsölök, és az erős napokon ömlik belőlem a vér, de még fertőzéseket is el lehet kapni a nyitott méhszáj miatt. meg nekem nem nyújt túl nagy biztonságérzetet a tampon, félnék, hogy átázik. szóval az biztos, hogy én sosem úsznék akkor, ha megvan...
2013. jún. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!