Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Menstruáló lány kezelése?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáló lány kezelése?

Figyelt kérdés

Hogyan közeledjek a barátnőm felé, ha menstruál? Szinte kibírhatatlan olyankor (mindenkivel bunkózik, kedvetlen stb.) Ilyenkor nagyobb a szeretetigénye?


Hogyan befolyásolja a libidót (előtte, közben, utána)?


Kérlek írjatok nemet is. Köszönöm a segítségeteket!

16F


2011. nov. 4. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Legyél türelmes és megértő. De ha nagyon elviselhetetlen, akkor finoman mondd meg neki, hogy azért kicsit fogja vissza magát. A menzesz se mentség mindenre.

A libidója kinek milyen menzesz alatt, de nem egészséges menzesz alatt szexelni.

2011. nov. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Első voltam és lány.
2011. nov. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én régen fogamzásgátló előtt kegyetlen görcsökkel bírtam, mindenen elbőgtem magam, és belekötöttem az emberekbe...

Leginkább az esett a legjobban, ha senki nem szólt hozzám semmivel. Barátom is max annyit, hogy megölelt és simogatott. De azt akartam, hogy inkább ő is hagyjon békén.

Nálam ez csak 1 nap volt, utána normális lettem. :D

20L

2011. nov. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
72%

Türelmes légy, ilyenkor fontos h megértsd a csajt :)

De azért közöld vele ha tul messzire megy, h mindennek van határa...

Én például van h olyankor elküldöm a barátomat a pics*ba :DD :( amit aztán persze megbánok,de ha kötekszik és direkt ingerel és szivat olyankor ha megvan, akkor előfordul h felpofozom... Viszont néha meg tök nyugis vagyok, a barátom tudja h mikor van a havim, és ilyenkor megis kérdi h még nem jött meg h ilyen aranyos vagyok ?? szóval ki milyen :D

2011. nov. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát az én Párom is most barátkozik a helyzettel. Sajnos a legutóbbi mikulás party első napján sikerült kicsit megsértenem. Ilyenkor az is idegesítheti a barátnődet, ami máskor nem. Legyél vele kicsit visszafogottabb, ne kérdezősködj sokat, attól csak ingerült lesz. Hagyd egy kicsit pihenni, egy kis alvás, vagy 1-2 óra egyedül töltött óra sokat jelent. Aztán ha talizni szeretnél vele, vhogy úgy íntézd, hogy neki ne kerüljön plusz fáradságba (pl. ne kelljen takarítania vagy főznie). Előtte nem hinném, hogy nagy lehet a libidója (magamból kiindulva), alatta nem sokan tartják helyénvalónak, utána viszont minden oké.:) Lány voltam.:)
2011. nov. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jólesik ilyenkor egy masszázs.
2011. nov. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 CSQ válasza:
51%
Ilyenkor nyűgösebbek, feszültebbek, kedvtelenebbek ésatöbbi... Nem tart sokáig, kibírható időszak amíg ez elmúlik. Viszont sosem hagyja h a fogaimmal kihúzzam akár egyszer is a tamponját! Mindig a pofámba röhög... XD Pedig úgy megcsapkodnám vele egy kicsikét... Istenem na, gerjedek a vérszagra! :D (F)
2011. nov. 5. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem olyankor mindig fáj a pocim (kinek nem:) ) ergo, az esik legjobban, ha kiskifli-nagykiflibe befekszünk és simizi a pocakom:) Amúgy is általában oldalt fekve nem fáj annyira, az összebújás amúgy is megnyugtató :) Mondjuk mi együtt lakunk, így könnyebb :) Nekem pl. jobban esik, ha ilyenkor nem kell kimozdulni a lakásból, csak ha nagyon muszáj (suli..). Szerintem kérdezd meg tőle, mi esne neki a legjobban és ez alapján találjatok ki valamit :) pl. filmnézés (otthon az ágyban), vagy beszélgessetek simán összebújva :) esetleg társas ha van kedve..:) vigyázz tényleg hisztisebbek vagyunk ilyenkor...a szex pedig..első két napon nekem a pocifájás miatt nem esne jól, de utána simán mehet a dolog :) Páromat egyáltalán nem zavarja, h megvan:) (persze ha téged zavar, nem kötelező csinálni:) Üdv :)

2012. jan. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!