Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tovább? Teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Teljesen tanácstalan vagyok!

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel több mint egy hónapja beszélek fészen szinte minden nap talán 2 nap volt hogy nem beszéltünk. Mindig én írtam rá az 1 hónap alatt. Talán egyszer írt rám. De ha rá írok akkor több órán keresztül beszélünk és vissza is kérdez.


Amikor bókolok neki írom neki hogy mennyire jól néz ki stb. akkor mindig egy szmájlit küld vigyor vagy mosoly. Sose írja hogy köszi vagy hogy rendes vagyok vagy ilyesmi. Lehet hogy érdektelen vagyok neki, nem akar megbántani és elküldeni? vagy csak tartózkodó?


Megtörtént az első randi, a randin megkérdeztem tőle hogy mit gondol rólam és azt mondta hogy "nem tudom". A randi végén megkérdeztem tőle hogy későbbikben találkozhatunk-e erre is azt a választ kaptam hogy "még nem tudom", előre nem szokott tervezni.


Másnap a randi után felhívtam és megint csak megkérdeztem hogy találkozhatnánk e jöv. Héten és megint csak azt a választ kaptam hogy nem tudja hogy mi lesz jöv. héten előre nem akar tervezni.


Most hagyjam egy kicsit ne írjak rá néhány napig lehet hogy gyors vagyok, vagy várjam esetleg hogy hátha keresni fog? Mi lenne a legjobb lépés? Egy hét múlva újra kérdezzem meg hogy mit gondol rólam?


2013. jún. 28. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem egy ideig most hagyd. Ha nem tudja, lehet, hogy össze van zavarodva, meg az is lehet, hogy barátként kedvel, de nem érez ennél többet.

A randin mennyire érezted azt, hogy érdeklődne irántad? Hogyan viszonyult hozzád? Megtartotta a két lépés távolságot, vagy látszott rajta, hogy azért szeretne közelebb is kerülni hozzád?

2013. jún. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Bruce_Wayne ***** válasza:
100%
hagyd a facebookot a p*csába, ismerkedj a valóságban,ezek elvannak az üzenőfalon meg a chaten, nem kell nekik normális kapcsolat.
2013. jún. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Bruce_Wayne


Ez nincs így! Én egy ismerősöm által kezdtem beszélgetni egy sráccal facebookon, két hónapig beszéltünk. Volt hogy felhívott, vagy én hívtam fel, reggel keltettük egymást meg ilyenek. Ciki vagy nem, de megkedveltem így ismeretlenül is. Mindig küldtünk egymásnak képet (suliból, vagy ha haveri társasággal voltunk, nem ilyen vetkőzős szarokat...).

Csak aztán történt valami, és már nem beszélünk...

De egyébként engem érdekelt a srác. :)

17/L

2013. jún. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Bruce_Wayne ***** válasza:
"csak aztán történt valami és már nem beszélünk"...nincs kérdésem
2013. jún. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
ő akarta így...nem szeretném kifejteni de ha akarod privátban leírom
2013. jún. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
brucenál az igazság! :DDD
2013. jún. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nem minden esetben :)
2013. jún. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Bruce_Wayne ***** válasza:
eddig 83%ban :P
2013. jún. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ne általánosítsunk! :D

Mondhatjuk, hogy a többségre igaz. De vannak kivételek. :)

2013. jún. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!