Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen tanácstalan vagyok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen tanácstalan vagyok! Mit csináljak? Hagyjam békén, vagy küzdjek?

Figyelt kérdés
jó barátok voltunk,nagyon jól megértettük egymást,mindketten éreztünk vonzalmat egymás iránt,viszont a fiúnak sajnos barátnője volt. sokat veszekedtek a barátnőjével igy nyár elején ugy döntött a fiú hogy 1 hónap,szünetet akar. itt jöttem én a képben ugyanis 1 hónap alatt,sokszor találkoztunk,viszonyt folytattunk. Először kis kalandnak indult,de egymásba szerettünk. De sajnos letelt az 1 hónap,és minden visszaállt a régi kerékvágásba, a fiú újra együtt volt a barátnőjével,mentek nyaralni stb.de közbe nekem is mondta hogy találkozzunk és hogy nagyon szeret,de sajnos nem jó igy,nem tudja mit akar és azt az 1 évet amig a barátnőjével volt nem tudja pillanatok alatt lezárni,de nem szeretne engem elvesziteni! Most mit tegyek?? Hagyjam békén,és felejtsem el?? nagyon szeretem,és tudom hogy ő is szeret! meddig várjak?
2012. aug. 13. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak "arra" kellettél, és kellesz neki a jövőben, nem hiszem, hogy ebből bármi kialakulna. Ha akart volna valami komolyat, akkor melletted marad, nem megy vissza.
2012. aug. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hagyd békén. Mért hajtanál egy olyan fiút aki nem biztos abban, hogy veled akar lenni!!?? Keress mást, pasizz, érzed jol magad, ők előbb-utóbb szakítani fognak és eljön a te időd. De én akkor IS meggondolnám....
2012. aug. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!