Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már bármilyen kapcsolatod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már bármilyen kapcsolatod valamilyen hírességgel?

Figyelt kérdés
Leírhatod azt is, hogy kivel ha nem nagy titok :D
2013. jún. 28. 20:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mandy Morbiddal
2013. jún. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. jún. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
rex felügyelővel
2013. jún. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egy modell csajjal volt...Valami.
2013. jún. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Még régen smároltam párszor Majkával, de akkor nem volt még ilyen híres, azután volt sem sokkal, hogy kijött a VV villából. Akart többet is csóknál, de nem mentem bele.

Meg egyszer a Viva tv-s Zola elhívott randizni, mindig oda járt kajálni, ahol felszolgáló voltam, aztán egész jóban lettünk, elhívott randizni, de nekem, mint pasi nem jön be így nemet mondtam.

2013. jún. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyszer,bár nem számít olyan nagy hírességnek....újságíró/riporter,és a Hír TV-ben egy párszor szerepelt...az a gond,hogy ő annyira el volt szállva magától,mintha legalább Brad Pitt lenne...tehát nem volt hosszú életű dolog
2013. jún. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
34%
Lefeküdtem Patai Annával
2013. jún. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%
Persze. Megdugtam Angelina Jolie-t meg asszem Halley Berryt is de rá nem tisztán emlékszem. Kicsit be voltam b*aszva. A sarki kocsmában volt buli és ott találkoztam vele.
2013. jún. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Persze. Az egyik hobbital.
2013. jún. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 belbolyhocska ***** válasza:

A Barátok közt új Lindájával (Munkácsy Kata) egy általánosba jártam. Badár Sándor1 utcára lakik tőlem. Papadimitriu Athina lányával is egy iskolába jártam, elég sokat jártunk hozzájuk a családommal. Egyik ismerősöm volt párszor Balázs showba.

Mivel apukám taxis ezért elég sok hírességet ismer személyesen. Eros Ramazottitól tesóm kapott egy születésnapi köszöntést autogramm formájába, én pedig Jason Isaacs-től (HP- Lucius Malfoy) kaptam egyet. :)

2013. jún. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!