Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet van valami dolgunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet van valami dolgunk egymással az életben hogy nem kerülhetjük el egymást? Szerintetek mi ez?

Figyelt kérdés

Már nem egyszer próbáltam elfelejteni, és tényleg nem foglalkoztam vele 2-3 héten keresztül, már csak minimálisat gondoltam rá. Erre folyton összefutunk, egyre irreálisabb helyeken.

új munkát kaptam speciel, s most kiderült hogy egy cégnél dolgozunk...

ez tényleg a sors vagy valami véletlen?



2013. jún. 28. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez hasonlít egy nem rég feltett kérdésre, ahol egy tanárnő és egy volt tanára között alakulgatott valami, viszont a pasi nős...te raktad fel azt a kérdést?
2013. jún. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem
2013. jún. 28. 22:37
 3/8 anonim ***** válasza:
66%

Női logika...

világos, hogy a sors, a karma, a teljes Univerzum mind azon igyekszik, hogy téged rommá kúrjon ez az ipse, ezért találkoztok újra meg újra. Nem azért, mert egy cégnél dolgoztok, áhh.

2013. jún. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Tény és való, hogy nincsenek véletlenek. Lehetséges, hogy a sors keze, ismerkedj meg vele, ha gondolod! :)
2013. jún. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#4 köszönöm a választ! nem is tudom mi volna az adott helyzetben a jó, de nem vagyok semmi jó elrontója :)

jaaa, és aranyos vagy :)

2013. jún. 30. 20:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Csakazértis szerelem? :D
2013. júl. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
amúgy nem hiszitek el, de saccperkábé olyan 8 hónapja együtt vagyunk :D nemtudom h kit érdekel ez az infó, csak nézegettem a kérdéseimet és úgy éreztem meg kell osztani veletek :D
2014. aug. 6. 22:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Gratula. :)
2014. aug. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!