Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 évesen antiszociális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 évesen antiszociális vagyok. Ez baj?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok.Nem volt valami boldog gyermekkorom,ezért nagyon befelé forduló,zárkózott lettem. Nem érdekelnek az emberek,nem szeretek beszélgetni.(nem is tudok valami jól.)Barátaim nincsenek.Pontosabban van pár ember akivel úgy haverkodunk,de ilyen "igazi barátom" nincs.Lányokkal nem ismerkedek,kb. menekülök a kapcsolatok elől,pedig külsőre még jól is nézek ki.A legutóbb pont egy olyan lány akart velem megismerkedni,aki ilyen tipikus álomcsaj:csinos,sportos,szőke,aki ráadásul értelmes és kedves is volt.

Szerencsétlent elég durván leráztam,de egyáltalán nem bánom.

Néha kicsit magányosan érzem magam,de általában tök jól elvagyok magamban.Néha elmegyek bulikba,stb.,de általában itthon ülök,csak edzésre meg különórákra járok el.

Mit gondoltok? Lehet ebből valamilyen hátrányom az életben? Változtassak,vagy maradjak ilyen?

Kösz ha elolvastad.

17/F


2013. jún. 28. 23:19
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

1. Nincsmit.

2. Igen, baj.

2013. jún. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Azért jó lenne most azt a lányt szeretgetni ahelyett, hogy itt regélsz nem ? :)
2013. jún. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Sürgösen szerezz magadnak egy csajt!!!!!!!!!!!!!!!!!
2013. jún. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Ha neked megfelel, akkor ne változtass, ha nem, akkor meg változtass, ilyen egyszerű! Hátrányod pedig lehet belőle. Amúgy meg inkább aszociális vagy, az antiszociális kissé más.
2013. jún. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Szeretgesse valami cukifiú.

Ahhoz előbb randizni kéne,meg beszélgetni,meg programokra járni..brrr. Egyikhez sincs semmi kedvem.

2013. jún. 28. 23:23
 6/28 anonim ***** válasza:

Megfogod bánni ezt a későbbiekben.

Használd ki a fiatalkorod amíg csak lehet.

2013. jún. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Bocsánat,ha kevertem a fogalmakat
2013. jún. 28. 23:23
 8/28 anonim ***** válasza:

te egy barom vagy


ha nem lettél volna azzal a lánnyal bunkó most nem kéne azon agyalnod, hogy hogyan csajozhatnál be, ott volt a lehetőség

2013. jún. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Mivel foglalkozol szabadidődben, mik iránt érdeklődsz? Amúgy első körben biztos, hogy introvertált vagy, emellett leszűrve nincs nagyon türelmed az emberekhez(?)
2013. jún. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Barom az öreganyád.

Nem voltam vele bunkó.Nagyonis udvarias vagyok a lányokkal.(tudod,előreengedés,stb.)

Csak éppen megmondtam neki,hogy bár nagyon kedves és stb.,nem lehet köztük semmi semmi.Ennél udvariasabb nem tudok lenni.

2013. jún. 28. 23:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!