Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha lesz társam, akkor ennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lesz társam, akkor ennek az időszakomnak tényleg vége?

Figyelt kérdés

19éves vidéki meleg srác vagyok. Egy eldugott faluban élek... a lényegre térve;

Tini korom óta, mondhatni antiszociális vagyok. Társaságban egyáltalán nem érzem jól magam, itthon tudok csak önmagam lenni. Emberek között kuka vagyok, van mikor egy szobor is elevenebb nálam...

Életkedvem átlagos/minimális, de őszintén szólva mivel nem akarok semmit se csinálni/ez a viselkedés engem is zavar stb. megkérdem, ennek a nyomi időszakomnak tényleg vége ha lesz társam?



2013. jún. 23. 07:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Ahol laksz tudják, hogy meleg vagy? Ha nem, és lesz egy társad, akkor biztos sok minden meg fog változni :)
2013. jún. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok. 19 évesen nem tervezel tanulni még valamerre? Mert (szerintem ha kimozdulnál) több esély lenne, hogy találj valamit, ami érdekel, ami megnyit, plussz lehet, hogy a társkeresés is egyszerűbb :)
2013. jún. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nálam is ez van valamilyen szinten 19 vagyok vidéki és kissé antiszoc bár nálam ez gyerekkori trauma miatt lett nem tudom magamat adni de itthon se de majd szeretnék elköltözni itt hagyni mindent és új életet kezdeni és végre magam lenni :D
2013. jún. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
rossz hatással van rád a körynezet... olyan barátokaat kéne találnod, akik tudják, hogy meleg vagy és elfogadnak.
2013. jún. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nem így működik szerintem

ha így viselkedsz sose lesz társad (bár ne lenne igazam)

de ha először szociális leszel, beszélgetsz emberekkel, eljársz valahova, akkor boldogabb leszel és akkor lesz társad

én így látom, hogy így működik a világ, és nem "visszafelé" de valaki talán jobban le tudja írni nálam, na meg cáfoljatok meg nyugodtan

2013. jún. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az, hogy antiszociális vagy összefüggésben van azzal, hogy meleg vagy? Azért nem érzed magad jól társaságban, mert nem tudják, hogy meleg vagy, és emiatt nem tudod önmagadat adni, vagy annak semmi köze az egészhez, és egyszerűen nem szeretsz emberek közt lenni úgy alapból (mondjuk szorongás vagy félénkség miatt)?


Tapasztalatból mondom, hogy attól még mert lesz társad, ne várd, hogy a világ minden baja meg fog oldódni körülötted/benned. Régebben amúgy én is hasonló cipőben voltam, pszichológushoz is jártam. Közben lett társam is, és a pszichológusom nagyon megörült neki (ki is jelentette, hogy "meggyógyultam"), mert az általános közérzetem javulni látszódott. De ez a "javulás" nem tartott pár hónapnál tovább, utána ugyanúgy minden szar lett, csak már az akkori társamra is kihatott ez az egész.


Nem akartam itt nagy sztorizásba belemenni, csak arra akartam rámutatni, hogy persze, ha valakinek társa van, az csomó pozitív dologgal jár, de nem lesz gyógyír mindenre...főleg (az esetlegesen) mélyen gyökerező lelki gondokra nem.

2013. jún. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!