Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nőnek valami drogot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nőnek valami drogot csempésznek az italába, amitől "önszántából", belemegy egy egyéjszakás kalandba, az nemi erőszak?

Figyelt kérdés
Alkérdés: a nő párja tekintheti ezt megcsalásnak?
2013. jún. 29. 09:11
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
Sz*r helyzet. Ha tényleg megbántad, és úgy gondolod, hogy mégsem sorolod ezt a megcsalás kategóriába és szeretnéd folytatni, mond el neki őszintén, hogy mit érzel. Lehet, hogy újra kezdhetitek és egy kis munkával – na meg idővel – a bizalom is helyre állhat. Egy próbát megér. Persze ha nem akarsz tőle már semmit, akkor inkább hagyd az egészet és ne is hozd fel a témát.
2013. júl. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlom olvasd el a Bánk bánt Katona Józseftől... Lehet te is tanulhatsz Melinda és Bánk esetéből.

Tulajdonképpen szembe köpted a bármilyen módon megerőszakolt nőket. Valószínűleg nem találták volna ki ezeket a szereket, ha a nők ilyen léhák lennének. Ha bedrogozzák, nem önszántából megy bele, hanem a szer hatására. Összes tapasztalatom, hogy a kórházban bódítottak. Kb. 2 óra kiesett, és vagy 6ban feküdni tudtam, és csorgott a nyálam. Ha csak fele ilyen erősek azok a szerek, nem nagyon tudnál te se mit tenni.

Remélem a lány talál valakit aki támogatja amíg fel nem dolgozza a vele történteket. Mert sok esetben az ilyen módon megerőszakoltaknak még nehezebb a gyógyulás.

2013. júl. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:
Nem érzem magam felelősnek.
2013. júl. 20. 19:25
 24/41 anonim ***** válasza:
0%

Nyugodj le "öreg", jól tetted, hogy kidobtad. Ahogy nézem, itt olyanok írkáltak, akik még életükbe nem voltak úgy isten igazából alkohol, mdma, spuri, marihuana hatása alatt. Buták, írják a hülyeséget. "egyszer egy diszkóban valamit beletettek a poharamba és rosszul lettem..." kezdetű mondatok nevetségesek. Ha valakinek beledobnak egy ekit a sörébe, semmi baja nem lesz tőle, egyrészt mert lassan oldódik, másrészt kevés egy komolyabb állapot eléréséhez.

Nem vagyok drogos, csak én is voltam fiatal, előfordult 1-1 durvább este. Tisztába kell lenni mi mit hoz ki belőled, és tudni kell kezelni őket.

Ha az exed nem próbált előtte semmit, első alkalommal fogalma sincs mit kezdjen az érzéssel, és elkönyveli rossznak. Mert nem tudja mit, hogy kell ilyenkor reagálni, hogy dolgozza fel azt amit "ad a szer", és hogy fordítsa jóra, ne essen kétségbe, átélje azt amit tud a szervezetébe juttatott anyag. Már itt bukott a dolog.


Nekem is van barátnőm, nagyon szeretem, ő is engem. Alkoholon kívül más drogot még nem próbált, de tisztába vagyok vele, hogy részegen milyen. Bármire kapható. Ő ilyen, józanul a szeretet elfolytja benne a szexuális ösztönt, részegen elnyomja a pia, és kihozza az ösztönt. Jópár éve vagyok már bele, de amég ki nem növi ezt a 22-25 éves bulizós énjét, nem fogok benne megbízni. Viszont előfordult már olyan is, akinek eszébe nem jutott volna megcsalni a párját, akármilyen részeg volt.

Mondhatni erről nem tehet senki, de tisztába kell lenni vele, kit milyen genetikával áldottak meg a szülei. Valaki józanul, tisztán is könnyűvérű, van akit nem lehet levenn a lábáról gané részegsége, vagy teljes szeretet flashe közepén sem.

2013. júl. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem elhanyagolható, hogy egy ilyen esetben nem a nő dönt a módosított tudatállapot mellett.
2013. júl. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:
Hát ki? Én mondtam, hogy menjen bulizni, vagy mi?
2013. júl. 31. 12:21
 27/41 anonim ***** válasza:
100%
Hát ki?! Esetleg az, aki belecsempészi az italába a drogot. Nem véletlenül tették bele, hanem azért, hogy megerőszakolhassák. Az ilyen szerek hatására az ösztönök erősebbek, oké, de normális esetben (és a bedrogozás a legkevésbé sem normális eset) a volt barátnődnek eszébe sem jutott volna lefeküdni mással. Még szerencse, hogy megszabadult egy ilyen "férfitől", mint te.
2013. júl. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:
Ha nem ment volna el bulzni nélkülem, akkor nem "erőszakolták" volna meg.
2013. aug. 2. 08:19
 29/41 anonim ***** válasza:
0%
25, 27 te bolond vagy.
2013. aug. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
100%

„amit "ad a szer", és hogy fordítsa jóra, ne essen kétségbe, átélje azt amit tud a szervezetébe juttatott anyag” Te nem vagy normális! Mindenféle ki tudja hol és miből összekutyult sz*r is kerülhet a kezedbe/ italodba. Egyáltalán nem biztos, hogy azt kapod attól a tabitól amit amit akarsz. Könnyen adhat az a szer egy pofás kis belső vérzést, vagy szívleállást is a jó buli helyett.

Nagyon nem mindegy, hogy önszántadból veszed be, vagy megetetik veled!! Szerintem mindenkinek joga lenne a saját élete felett rendelkezni és eldönteni, hogy kockáztatja-e az egészségét, testi épségét egy alapos lerészegedéssel vagy droggal. Ha a nő maga dönt, lelke rajta. De ha nem… az már más lapra tartozik. Attól hogy valaki egyedül jár szórakozni, még nem jogosít fel senkit sem arra, hogy…

2013. aug. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!