Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A prostituáltak látogatása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A prostituáltak látogatása tényleg olyan, mint egy bélyeg?

Figyelt kérdés

Persze nem a levelezőlapi, hanem a középkori eszköz, amivel megjelölték a bűnözőket, boszorkányokat, eretnekeket.

Az itt olvasottak alapján a lányok. kb. 80-90 %-a semmiféle kapcsolatot nem tudna elképzelni egy ilyen fiúval, teljesen függetlenül attól, hogy miért csinálta.

Ha valaki mégis megtette, jobban teszi, ha soha, még véletlenül sem ejti ki az ajkán?



2013. jún. 29. 13:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Miért mennél prostituálthoz? Én pasiként nem tudom elképzelni mi szükséged lehet rá.
2013. jún. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Még nem próbáltam az LSD-t...
2013. jún. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

1-es

Ha mondjuk hat éve volt utoljára barátnő, akkor ideje elgondolkodni ezen a lehetőségen is.

2013. jún. 29. 13:30
 4/25 anonim ***** válasza:
Hát, ne reklámozd, annyi szent :D
2013. jún. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Ja ne mondd el senkinek és kész,egyébként egy igényes prostival ha nem 1000ft zsebpénzt kapnék hetente én szívesen megpróbálnám már csak a kaland kedvéért;)
2013. jún. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy ha eljutok oda, soha nem fogom elmondani senkinek.
2013. jún. 29. 13:36
 7/25 anonim ***** válasza:

Nézd kérdező.Nem kell túl dimenzionálni.Semmi rossz nincs ebbe.Van időszak amikor az embernek nincs ideje ismerkedni,azért jár prostikhoz.De ugya a szükséglet az kell egy idő után.

Senkinek semmi köze ahhoz hogy éppen hogyan és kivel szexelsz,nem a középkorban élünk hogy ezért máglyára vetnek.:D

De valóban nem kérdkedjél vele.

2013. jún. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
A te dolgod hogy éled ki szexuális vágyaidat és kivel.Nagy dobra ne verd,s ne legyél rá büszke sem.Ennyi.Ha lehet még a legjobb haverodnak se mond el.Maradjona te titkod,nem bűna szex,ez egy szükséglet amit ki kell elégíteni,ha nincs más és te így teszed a te dolgod.Sokan kíváncsiságból mennek el,sokan tagadják,de szerintem a férfiak 80%a egyszer kiprobálja mindimum
2013. jún. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

nem az időről van itt szó, a képesség nincs meg. Gondolhatod, hogy azért hat évig csak befűztem volna egy-két lányt, ha úgy alakul.

Az, hogy volt kapcsolatom, a szerencse függvénye. Vannak kapcsolatfüggő lányok, akiknek néha már szinte mindegy, hogy ki, csak legyen mellette valaki. én is belebotlottam egy ilyenbe, legalább elmondhatom, hogy volt barátnőm.

2013. jún. 29. 13:39
 10/25 A kérdező kommentje:

Nem is fogom elmondani neki sem, sem másnak, csak nekik a szégyen miatt.

Lenne még egy kérdésem a kérdésen belül. Nagyon nehéz lehet vajon elhinni utána, hogy tényleg szerethetik az embert nem pénzért is?

2013. jún. 29. 13:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!