Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők valójában ezért undorodn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők valójában ezért undorodnak annyira a prostituáltak látogatóitól?

Figyelt kérdés

Mindenki tudja, hogy a nők java része hogyan viszonyul a prostik vendégeihez. A legérdekesebb ebben az, hogy még a szingli srácokról, akik nem bántanak meg vele senkit; szintén ugyanezen véleménnyel vannak.

A legtöbb ellenérzés hivatalosan a lehetséges betegségforrások, a jövendőbeli barátnő képletes megalázása, a lehetséges rászokás, illetve a nők (elvileg) kihasználása, árucikként kezelése-a legáltalánosabb ellenérvek általában ezek.

Nekem van egy másik elképzelésem erről. Tapasztaltam már több esetben, hogy olyan férfiakat, akik szerte-széhjjel csalták a partnerüket más nőkkel, akiket felszedtek; nem övezett ekkora ellenszenv. A másik eshetőség, amikor akár megalázta, becsmérelte vagy akár bántalmazta is a partnerét a fickó.

Azt vettem észre, hogy bár mélyen elítélték őket, de még talán ők is magasabban álltak a nők szemében, mint a prostizók.

A kérdésem lényege a következő lenne: Nem lehet, hogy a nők valójában nem erkölcsileg ítélik el a qrvázó férfiakat, fiúkat, hanem azért, mert gyengének gondolják őket? És a gyengeségnél nincs utolsóbb, megvetendőbb férfitulajdonság a szemükben?



2013. febr. 8. 21:56
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
40%
A nők többsége jobb, ha csendben marad, mert ők is váltogatják a partnereiket úgy, mint az alsóneműjüket!
2013. febr. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
71%
Én személyszerint nem ítélem el őket. Semmi problémám velük. Ez is csak egy illegális munka és valamiből meg kell élni.
2013. febr. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
2-es, a vendégeke gondoltam, nem magukra a szolgáltatólányokra.
2013. febr. 8. 22:05
 4/27 anonim ***** válasza:
25%

gyengeség?:D

a vendégkör kb 1%a az aki azért megy örömlányhoz,mert másképpen tényleg nem tudna pinához jutni.

ez a kikapcsolódás egy formája,ennyi.

egy szabadidős tevékenység,nem hiánypótlás:D.

amúgy meg az összes csajom tudta,hogy fiatal koromban megdugtam vagy 20 lakásost,meg volt kb 20 egyéjszakás kalandom is.

semmit nem számít.

ha rendes vagy a csajoddal és jól megdugod,akkor lehetsz te a sátán személyesen,akkor is ágyba hozza a reggelit és mindent elnéznek,megbocsájtanak.

2013. febr. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
2%
Hát nem tom a csajom nem undorodik tőlem, mondjuk azt se tudja hogy mellette néha becsusszan egy-egy prosti :P
2013. febr. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Túlkomplikáltad, szerintem ez téged jobban zavar, mint másokat. Engem konkrétan teljesen hidegen hagy, hogy ki jár prostihoz, magánügy, ha nem képes magának egy nőt felszedni de szeretne szexelni és van rá pénze akkor egészségére. Komolyan nem értem miért kell ezen ennyit rinyálni...


22N

2013. febr. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

"Nem lehet, hogy a nők valójában nem erkölcsileg ítélik el a qrvázó férfiakat, fiúkat, hanem azért, mert gyengének gondolják őket? És a gyengeségnél nincs utolsóbb, megvetendőbb férfitulajdonság a szemükben?"


Ez hülyeség, meg alapjában véve az egész! Sokszor olyanok játszák az erkölcscsőszt akiknek nincs alapjuk rá.

2013. febr. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
78%

Nos ha egy pasinak ilyen szakadt, koszos, útszéli, reped sarkú képződmény kell, akinek előtte aznap már kis millióan beakasztották és még fizet is érte mert nem bír megülni a f**kán hát az a pasi mélyen igénytelen.


Akinek ehhez van gyomra és gusztusa hát az mindent elmond!


A cselekedeteink határoznak meg minket. Ha valaki megelégszik ezzel is...hááááááát. Én nem akarok egy útszéli után következni. És igen: az ilyen ennyire is tartja a nőket.


Egy igényes, egészséges érzelmi és lelki világgal és önbecsüléssel rendelkező pasi nem köt ki náluk.

2013. febr. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

"a vendégkör kb 1%a az aki azért megy örömlányhoz,mert másképpen tényleg nem tudna pinához jutni."


Komolyan? Én azt hallottam, hogy manapság elég sok félénk, önbizalomhiányos, illetve zárkózott srác keresi fel őket emiatt.

2013. febr. 8. 22:12
 10/27 anonim ***** válasza:
75%

"Nos ha egy pasinak ilyen szakadt, koszos, útszéli, reped sarkú képződmény kell, akinek előtte aznap már kis millióan beakasztották és még fizet is érte mert nem bír megülni a f**kán hát az a pasi mélyen igénytelen."


Nem csak útszéli tramplik vannak. Akinek egy kis igényes ingere is van az nem az útszéli fogatlanokat keresi.

2013. febr. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!