Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki már több mint egy éve bejön. Először amikor egy buliban megláttam egyáltalán nem találtam őt jó pasinak, de aztán 1-2 hónap elteltével egyre jobban kezdett bejönni. Őt főleg csak bulikban láttam (tudni kell róla hogy nagyon bulizós, minden hétvégén bulizik, mindig más csajjal van és iszik, tehát rosszfiúsabb inkább), tehát főleg bulikban láttam, és amikor megláttam majd' meghaltam annyira tetszett. Aztán a bulik után mindig 2-3 napig még ő járt a fejemben, de utána elfelejtettem pár napra. Aztán jött a következő buli és akkor megint bejött, de utána meg ismét nem gondoltam rá, tehát akkor még nem voltam olyan szinten oda érte, hogy állandóan rá gondoltam volna. De mára már annyira bejön, hogy állandóan ő jár a fejemben, naponta 100szor megnézem a facebook adatlapját, a képeit nézegetem, a városba csak azért megyek ki, hogy hátha látom és ez már nem jó, beteges. Mert tudom, hogy vele úgysem lehet semmi, meg ha jobban belegondolok egy ilyen fiúban mint ő nem is tudnék bízni, hisz minden héten mással van a bulikban, nem hiszem, hogy tudna változni. Egy buliban már én is smároltam vele, nem akartam de annyira oda vagyok érte, hogy nem tudtam ellenállni. Azóta minden bulit azért várok, hogy hátha lesz valami, aztán meg mindig rossz mert soha nincs semmi, max csak odajön, köszön, ad 3 puszit és annyi. De talán jobb is, mert nem akarok olyan lány lenni, aki csak buliban kavar vele, de ennél több meg tudom, hogy úgysem lehetne. El akarom felejteni, de nem megy, mert mindig ha elhatározom, hogy elfelejtem akkor történik valami. Lájkol, vagy odajön és köszön és akkor megint romba dőlt az a munkám amit a felejtés céljából építettem.


Mit tehetnék, hogy végleg elfelejtsem?


2013. jún. 29. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Pl. ne nézd naponta 100x az adatlapját.
2013. jún. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bakker, ugyanebben a cipőben járok, csak fordított nemekkel.:D Mondjuk az én választott nőcském nem bulizós, mindenkivel smárolós, de mindig, ha már nem gondolok rá, akkor megjelenik valahol és olyan közvetlenül, közelről beszélget velem, hogy tisztára beleszeretek. Aztán hónapig nem beszélünk, nem akar. Elfelejtem, erre megest megjelenik valami buliban ittasan és odajön.:D Én eldöntöttem, hogy legközelebb elküldöm az anyjába. De ha tudsz valami megoldást, jelezz.:D
2013. jún. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Talán nem álomvilágban kéne élni.Tudomásul kéne venned,hogy nem kellesz neki,hogy ő ilyen,nem hűséges,nem megbízható.El kéne kezdened felébredni,reálisan látni a valóságot.Fel kell nőnöd.
2013. jún. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Támogatom az előttem szólót... amíg nem vagy képes ténylegesen tudatosítani magadban, hogy milyen is ez a srác igazából, addig nem tudod elfelejteni. Nem minden a külső, és az olvasottak alapján nehezen tudom elképzelni, hogy belsőleg olyan makulátlan lenne.


Egy igazi férfi, aki nem csal meg, nem hazudik, nem csak a farka után megy, vannak céljai, végtelenül normális és ezek mellett iszonyú helyes... na, őt elfelejteni. Az az igazi kihívás emberek! :D

2013. jún. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyébként, azért én nem feltétlen adnám fel a dolgot. Volt annó egy barátnőm, aki előttem mindenkivel kavart, nyalt, bulizott, részeg volt. Egy évig volt a "kezeim között", addig jártunk. Azóta volt egy két éves kapcsolata, nagyon felelősségteljes, fel nőtt.:)
2013. jún. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!