Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felejtsem el, vagy várjam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felejtsem el, vagy várjam, hogy hátha keres?

Figyelt kérdés
Volt egy srác, akivel másfél évig beszélgettünk fbon, aztán úgy döntöttünk, hogy a távolság ellenére ideje lenne talizni, szóval pár hétig, heti 1x találkoztunk. Szerelmet vallott, meg akart csókolni, de korai tartottam volna a dolgot, és én nem voltam biztos abban, hogy viszonzom az érzéseit szóval abban maradtunk, hogy egyelőre barátok leszünk aztán majd alakul.. 2x találkoztunk még ezután, de egyre biztosabb voltam abban, hogy akarom őt. Ezután jött a pofáraesésem.. összejött mással. Engem finomat utalgatva elküldött a francba, mondta, hogy többet nem akar látni, mert bár szeret, de szerinte én kihasználtam. Ezután töröltem fbról. Ez egy hete volt. Egyik barátom ráírt, hogy miért tette ezt, de nem válaszolt neki.. Én tudom, hogy engem már soha nem fog keresni, és soha nem fogom látni, de mégis maradt egy kis remény, hogy hátha..:( Akámerre megyek, mindig eszembe jut, de már csak büszkeségből sem kereshetem, mivel ő bántott meg.
2013. jún. 23. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Régi jó barát:



[link]

2013. jún. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Figyelj.Nem akart rád várni,hisz messze laktál és pattintottad is.Törődj bele a sorsodba
2013. jún. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Akámerre megyek, mindig eszembe jut, de már csak büszkeségből sem kereshetem, mivel ő bántott meg."


Ez a büszkeség rontotta el először is szerintem. :(

Sajnálom, de őt is meg lehet érteni, amiért azt hitte, kihasználod.Beszéltél vele, akartál találkozni, utazott, de te mégis visszautasítottad a közeledését.

2013. jún. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ponthogy énis féltem tőle, hogy ő ki fog használni, vagy ha összejövünk meg fog csalni, esetleg kidob, mivel túl távol vagyok és helyettem talál egy közelebbi lányt. Nem érzem, hogy kihasználtam volna, mindketten mentünk a másikhoz, legutóbb is úgy volt, hogy én megyek, aztán kérte, hogy ne menjek..:/ Most tényleg úgy érzem, hogy ha egy kicsit is fontos vagyok még, akkor neki kéne keresnie.. Nem?
2013. jún. 23. 22:35
 5/5 anonim válasza:

Másfél évig beszélgettek, utána találkoztok és hajlandó érted olyan messzire is elutazni, hisz csak heti 1x találkozhattok. És ezek után, amikor közeledik, akkor te bejelented: "Jaj, inkább legyünk csak barátok egyelőre".


Most nem azért, de a legutóbbi lánynak, aki ilyet mondott nekem, azt válaszoltam: "Bocs kislány, de van elég barátom". Azóta sem beszéltünk.


Ha egy srác pedálozik a lányért és az full nincs értékelve, akkor mi a francot vársz? Persze, hogy úgy érzi csak kihasználtad érzelmileg. Egy kis "teddy mackó", akinek elmondhatod örömöd - bánatod. De ezt a haverjaival is meg tudja tenni lenn a hangulatkarbantartóban, ezért nem kell kilométereket utaznia senkinek.


Totál megértem a srácot, hogy nem keres. Viszont téged nem értelek meg. Mi az a bulshit, hogy "Büszkeségből sem kereshetem"? Ugyan hagyjuk már ezt a marhaságot. Igenis te bántottad meg, csak amit te büszkeségnek próbálsz beállítani, az igencsak gyávaság gyanús. Elbasztad és kész. Helyre akarod hozni? Egyetlen szó: Bocsánat!


És, ha ez az egy szó teljesen őszinte és egyenesen bele a szemébe mondod, akkor nincs több szóra szükséged, a többi már rizsa handabanda, üres magyarázkodás.


A másik pedig, ha ennyire nem vagy tisztában saját érzelmi világoddal, hogy másfél év után akarsz e egy srácot vagy sem, akkor az nekem azt jelenti, hogyha idősebb is vagy mint 18, akkor is érzelmileg valahol megrekedtél kb. 12 éves szinten. Ha pedig 18 év alatti vagy, akkor csak egy kérdésem van. Mi a francnak akarsz kapcsolatot bárkivel is, ha azt sem tudod eldönteni, hogy szerelmes vagy, vagy sem?


Érzelmi fejlődésben igen sokat segítenek a szerelmes könyvek és a népmesék. Tudom ajánlani!


Tudom, hogy kemények a szavaim, és egy bunkónak fogsz gondolni, de az érzelmileg instabil lelkűeknek kemény szavak járnak! És, ha picit is helyreráz amit írok, örömmel leszek bunkó!

2013. jún. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!