Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mi van? Nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi van? Nem tudok kiigazodni rajta. Érez valamit?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel nem rég ismerkedtünk meg. Egy buliba ahol egy éjszakás kalandnak indult. Azóta párszor találkoztunk már de csak szex. Egyszer ott aludtam nála. Bemutatott a szüleinek is. Szex után mindig hozzám bújik puszilgat simogat. Többször is beszélünk fészbúkon elköszönéskor mindig szívet ír. De sosem találkozunk csak úgy csak ha szexelünk.
2013. jún. 29. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Sosem találkoztok, csak úgy, ha szexeltek? Miért miért kéne még találkoznotok? Gondolom nem vagytok üzlettársak, közös bandában sem játszotok, és más a munkahelyetek is. Egy éjszakás kalandnak indult... Ne várd hogy meghív a nagyijához teázni.
2013. jún. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem biztos de ha a szüleinek bemutatott bocs de a szex partnereimet nem mutatom be (legalábbis én) akkor mutattom be a csajt ha már valamit jelent nekem , de szerintem nyíltan kérdezzél rá
2013. jún. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyébként a legjobb módszer, ha megkérdezed. Habár a pasi egy eléggé nagy douchebag lehet, ha arról sincs fogalma, hogy mit akar tőled, vagy ha van is, nem meri felvállalni. Ha nem akarsz szenvedni akkor legyél nő, és kérdezd meg. Ha a válasza számodra nem megfelelő, vagy pedig nem ad igazi választ a kérdésre (terel), akkor nincs szex, ennyi.
2013. jún. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Gondolom akkor te benne lennél vele egy kapcsolatban. Hogy beszélitek meg a találkozókat?

Legközelebb a szex helyett kérdezd meg, hogy nem lenne-e kedve moziba/sétálni/fagyizni menni. Szerintem a reakciójából tudni fogod, hogy mit gondol. Azok alapján amit írtál, én látok rá esélyt, hogy ő is többet szeretne.

2013. jún. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem nem várom hogy meghívjon a nagyiához teázni..de ha már bemutat a szüleinek gondolom akarhat valamit..úgyanis nem szokták az egy éjszakás kalandjukat haza vinni a pasik..

te meg aztán ne hidd hogy olyan k.va okos voltál azt hiszem mindent értelmesen elmagyaráztam és nem azt kérdeztem hogy "megdugott mégis miért nem hív.." ha nem tudsz értelmeset mondani inkább ne válaszolj se**fej.

2013. jún. 29. 18:10
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat.

Még a legelején kérdeztem hogy mi van köztünk akkor azt mondta hogy majd alakul..azóta mást nem mondott ez kb 3-4 hete volt.

2013. jún. 29. 18:12
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez mennyire tipikus. A csaj belemegy a szexkapcsolatba, a pasi örül, hogy van egy stabil lyuk, amire járhat, és nem kell bele szinte semmit se invesztálni. Majd rövid idő múlva a csaj elkezd agyalni, hogy: szeret? nem szeret? fogunk járni? mást szeret? én csak arra kellek? A pasi meg jó pofára esik...


Dugással lehet, hogy meg tudsz szerezni egy pasit, de nem tuti, hogy meg is tudod tartani.

2013. jún. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Most már kezdem érteni a pasit (hogy miért hezitál).
2013. jún. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én benne lettem volna abba is hogy csak szex szóval nem kellett volna ez etető hogy szivecske elviszlek anyuhoz stb.. és ezt ő is tudja.
2013. jún. 29. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!