Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan tényleg, aki itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan tényleg, aki itt gyakorin ismerkedett meg a párjával?

Figyelt kérdés
Kicsit furcsállom, hogy ilyen előfordult, mivel az oldal anonim és nagyon kicsi az esélye, hogy pont olyan valakire írsz rá/ír rád, akivel összeilletek. Pont ezért nem tudom elképzelni, hogy itteni ismertségből kapcsolat alakuljon ki. De érdekelnének vélemények, tapasztalatok! :)
2013. jún. 29. 19:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

dehogy kicsi :D

simán van ilyen szerintem :)

2013. jún. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
igen van :) :D
2013. jún. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Van. Valakinek összejön, valakinek nem.
2013. jún. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

remélem olvassa ezt a nagy ő és rámír L/18 xdddddddddddd

na majd jó pár hónap múlva megmondom :D

2013. jún. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Olyan 20-30 ismerkedésre jut 1 olyan személy, akivel el tudnám képzelni. Neki viszont pont nem jövök be, vagy messze lakik, így további 20-30 ismerkedés következik, miután találok egy ideálist. Na, nekem bejött. :)
2013. jún. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

4-es

Van konkrét személy? :D

2013. jún. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
lehetséges! 2 éve vagyok együtt azzal a sráccal, akit itt ismertem meg! <3 az egész nagyon egyszerű volt, csak nem kamuztunk az önazonosságunkról, üziztünk, majd találkozgattunk is, mert egy városban lakunk! akire rá kell, h találj, arra rá fogsz! :)
2013. jún. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Nem rég rám írt egy lány,akit egész megkedveltem.Néhány napja nem ír,kicsit utána néztem és kiderült,hogy egy hülye kis pitsa és szórakozott velem.

Szal lehet lenne valaki,de én itt többet nem ismerkedek az biztos!

2013. jún. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
96%
# 5 friss ropogós regisztrációddal igazán hiteles vagy
2013. jún. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Nekem alakulgat valami! A srác egy kérdés kapcsán írt rám.. (nem olyan hogy Budapesti fiuk irjatok) és véletlenül nincsen csaja,ott lakok ahol én,tetszek neki ő is nekem,egy hullámhosszon vagyunk. A talit tervezgetjük. :) Aztán hogy mi lesz..majd meglátjuk
2013. jún. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!