Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan aki itt a gyakorin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki itt a gyakorin ismerkedett meg a szerelmével?

Figyelt kérdés
2011. márc. 16. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt innen egy randim, de nem lett belőle semmi végül. :)
2011. márc. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én megismertem itt egy lányt.. sokat beszéltem vele.. én nagyon megszerettem elmondtam neki h kedvelem.. erre letiltott .. később visszavett msn re kb 2 hónap múlva.. akkor nekem még mindig fájt h letiltott pedig tényleg nagyon megszerettem még most is fent van msn.. de már nem ugyan az a kapcsolat.. nem is beszélünk szinte pár nekem még mindig fontos :S ő..
2011. márc. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én is itt ismerkedtem meg a párommal, 9 hónapja tart a szerelem , előtte egy fél évig leveleztünk és addig nem is találkoztunk :))
2011. márc. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát itt még jó csajt nem igazán láttam,de cáfoljatok meg csajok a privimen,elég droid a nagyrészük
2011. márc. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sajnos a 17:11-essel egyet értek...


Elég sok lánnyal beszélgettem már innen, nem annak a jegyében hogy összejöjjünk vagy bármit is szeretnék tőle, csak tanácsokat próbáltam adni, de egyik sem volt "húú de csinos lány" (de most fejezzetek le ezért)

2011. márc. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ywerd ***** válasza:
Nem itt ismerkedek,hála istennek :D
2011. márc. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nem akarok itt pasizni :D de egy jó barátnőt sikerült itt szereznem :)

amúgy fiúk nem csak csúnya csajok írnak ide...én sem tartom magam annak, de még jó pár csinos barátnőm fent van ezen az oldalon, csak nektek nem volt szerencsétek ;)

2011. márc. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!