Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Együtt voltam egy pasival és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt voltam egy pasival és csípett miközben csináltuk. Allergiás vagyok az előváladékára?

Figyelt kérdés
Többször is együtt voltunk, mindig csípett, pedig nincs nemi betegsége és nekem sincs.
2013. jún. 29. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem latex érzékeny vagy, már ha gumival csináltátok.
2013. jún. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1-es?


Gumin keresztül hogy találkozott volna az előváladékával?


Fertőzés lesz az...

Mindketten elmentetek orvoshoz? Erősen kétlem.

A férfiaknál az esetek többségében egy csomó betegség SEMMI tünetet nem okoz, éppen ezért CSAK a szavára ne adj!

2013. jún. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja bocsi, elolvastam...

igen, akkor vagy fertőzés, vagy nagyon száraz voltál.

2013. jún. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem voltam száraz...nameg voltam már száraz mással is és olyankor nem csíp. Nekem tuti nincs bajom, másnál nem csíp csak nála...Szinte biztos vagyok benne, hogy neki sincs baja.
2013. jún. 29. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!