Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem ezt a fiút. Szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem ezt a fiút. Szerintetek milyen ő valójában?

Figyelt kérdés
Alapjáraton egy visszafogott,csendesebb srácnak tűnik,de egyébként nem az. Ha haverok társaságában van,akkor talpraesett,poénkodik,hülyül velük,beszólogat (de csak aranyosan),és velük csajozik is. A csajozás alatt azt értem,h odaszól a csajoknak h "hé,lányook",de semmi több. Ő nem nyomul a lányokra,ha a csajok másznak rá,akkor sem tesz semmit,még csak nem is flörtöl velük. Viszont a haverokkal azért megbeszéli,h ez meg az jó csaj,meg stb. Nem akarok a facebookra hivatkozni,de ott is olyan oldalakat "lájkol",amiken szexi bikinis csajokat osztanak meg,DE a csajismerősei képeit (akár szexi,akár nem): NEM "lájkolja". Nincsenek amúgy csajbarátai,és még csaja sem volt soha sem 20 éves létére. Ideje nagy részét a meló és a gyúrás leköti,a maradékban a haverokkal lóg,iszogat,bulizik,és focizik. Amúgy aranyos,értelmes,és jóképű srácnak tűnik (a teste pedig tökéletesre van formálva). Egyszerűen nem tudom,hova tenni,és nagyon izgatja a fantáziámat,hogy milyen is lehet Ő. Azért tudok ennyi mindent róla,mert kiskorom óta ismerem,a haverjaival is jóban vagyok,de egymás felé még nem közeledtünk. Ti hogy jellemeznétek ezt a fiút? Igazából az érdekel,h miért csak beszél a csajokról,és miért nem jut el még csak a flörtig vagy a csókig sem senkivel,ha különben jó csajnak találja ezt meg azt...? Szinte bármelyik csajt megkaphatná egyébként sztem:D
2013. jún. 29. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
meleg..
2013. jún. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Huh.... Itt lehet h van valami baj... Esetleg gondok odalent vagy valami lelki dolog h eselteg regen elkuldte nagyon egy lany rosz emlek ilyesmi. Mondjuk nekem a jellleme nem jon be mert adja a menot a haverokkal de amugy meg felenk nyuszi .. Nem tudom en nem biznek meg benne
2013. jún. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ha a teste nem lenne "tökéletesre formálva" akkor azt mondanám, hogy félénk srác..kissé önbizalom hiányos és emiatt még nem nagyon mer kezdeményezni a lányoknál...de mivel azt írod tökéletes a srác..így szerintem is van rá esély, hogy esetleg hazai pályán játszik!
2013. jún. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Neki legalább van esze és megvárja azt, aki meg is érdemli őt. Te úgyis csak eldobnád.
2013. jún. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

vagy bestresszel.

sajnos manapság nem olyan ritka, hogy csecsemőkori dolgok miatt valakinek keveredik a jó és a rossz a szociális kapcsolataiban, és negatív, vegyes érzelmeket vált ki az aminek tisztán pozitívakat kellene. ezen sajnos semmilyen önálló személyiségfejlesztés nem segít csak a pozitív tapasztalat és az is csak hosszú idő alatt. ha sokat van társaságban akkor az ő helyzetében ez nem lehet olyan vészes. csak vázoltam egy eshetőséget.

2013. jún. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én is majdnem ilyen vagyok avval a külömbséggel hogy én még bulizni sem szoktam, se csajok, se haverok. és a legdurvább hogy nincs is szükségem rájuk. nagyon befelé forduló vagyok viszont nem vagyok egy szük szavu ember sem, ha muszáj akkor jól kijövök az emberekkel.

Szerintem a hozzám hasonló embereknek nem lényeg hogy ki mit gondol róluk, csak is saját magukkal törödnek.

nekem is a szabadidömet a testépítés tölti ki, kaja, és pihi, és abszolut nem azért csinálom hogy a csajok megbámuljanak az utcán vagy hogy féljenek tölem az emberek. egyszerüen csak magamnak akarok tetszeni a tükörben, az csak a bónusz hogy sok lánynak bejönnek a muszklik:D

2013. jún. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szüz ezér félénk a nök terén, de viszont egy társaság középpontja egyéniség. Az ilyennel mindenképp négyszemközt érdemes beszélni és légy vele rámenös legbelül nagyon félnk és visszahuzodó de viszont lelkis és ragaszkodó fiu.
2013. jún. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!