Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteik olyan, hogy egy átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteik olyan, hogy egy átlagos fiút senki sem tud megszeretni?

Figyelt kérdés

Nem nyafogni akarok,csak már kicsit furcsállom.

Magas,sportos/viszonylag izmos alkatú,átlag fejű fiú vagyok,természetesen ápolt és igényes is.Belsőre nagyjából normális,udvarias,van egy kis humorom,kicsit csendes vagyok,az tény,de azért nem antiszoc.


Eddig egy barátnőm sem volt.Minden lány aki tetszett visszautasított,vagy közönyös volt velem.Soha egy lány sem érdeklődött utánam,vagy küldött jeleket.(a normális lányok tetszenek)

Tudom,hogy nem vagyok jó pasi,de hogy ennyire? Senki sem tud megszeretni.

Pedig látom hogy nálam elhanyagoltabb/kövérebb/bunkóbb fiúknak van barátnője,akkor nekem miért nem jön össze?

17/F


2013. jún. 27. 22:51
 1/6 A kérdező kommentje:
*létezik
2013. jún. 27. 22:51
 2/6 anonim ***** válasza:
Kisugárzásról hallottál már...?
2013. jún. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen.
2013. jún. 27. 23:01
 4/6 anonim ***** válasza:
hát figyelj nekünk lányok fontos a magabiztosság, és az hogy legyen a fiúnak humora. viszont az már egy jó dolog, hogy mertél kezdeményezni, sok fiú nem ennyire bátor. az meg, hogy még nem volt barátnőd, annyira nem nagy gond, 1-2 év múlva már azt mondom, hogy gond. de most még ne legyél annyira kétségbe esve, bár én is 17 vagyok, lány, és még nekem se volt, és én is szeretnék már barátot, de én meg nem kellek senkinek, na jó ez így nem igaz, olyannak nem akinek és is tetszenék, én is utasítottam már vissza fiút, próbáltam szépen, de azért a visszíutasítás mindig fáj, de nyomós okom volt rá, pl.: egyiknek barátnőja volt, a másikban meg nem tudtam volna megbízni, mert régebben ár ismertem, a harmadik, meg elég sok lánytón kérdezte már meg, hogy nem-e akar-e vele járni, szóval őt is passzoltam. szóval velük nem jártam volna. és még mindig várok, csak azt nem tudom, mire vagy épp kire. mert egy fiú se fog odajönni hozzám, mert mindegyik fél odajönni. de az jó, hogy legalább te nem féltél.
2013. jún. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-es vagyok: *olyan nem volt még aki nekem is tetszene
2013. jún. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

17 évesen mi bajod van?

Bőven van még időd. Szerezz (akár lány) barátokat, majd az ő ismerőseikkel ismerkedhetsz.

2013. jún. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!