Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tesz ilyet egy férfi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tesz ilyet egy férfi? Mi az ok?

Figyelt kérdés

Van egy kedves ismerősöm. Eleinte látásból ismertem, elkezdtünk néha 1-1 szót váltani. Mára néha megállunk beszélgetni. Most, hogy már csak 1 hónapig dolgozom ott, érdekesen barátságosabb, de lehet csak én érzem úgy.


Magázódásból hirtelen tegezésre váltott. Beszélgetés közben megérint, nem volt soha jellemző rá.


Azt érzem, hogy kedvel, de lehet tévedek. Én nagyon bírom. :)


2013. jún. 30. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztosan kedvel!
2013. jún. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy rádöbbent, hogy nem volt még köztetek semmi mert nem is merte mert h kollégák vagytok, és most h elmész talán lenne lehetőség arra hogy összejöjjetek...
2013. jún. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azon gondolkodtam, hogy hogyan éreztessem, hogy én is nagyon kedvelem? De nem merem, mert ha tévedek, az írtó kínos lesz.
2013. jún. 30. 10:40
 4/4 A kérdező kommentje:
Mondott olyat, hogy kitünök a többi kollega közül. Így végiggondolva, gyanakszom.
2013. jún. 30. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!