Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya nem enged szőke lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anya nem enged szőke lánnyal járni mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok..:)

13-vagyok.Van 2 nagyobb 25---30éves tesóm (lány)

Az osztálytársam (szőke) 1éve megkért h járjak vele de én nemet mondtam pedig tetszett.Most pár hete egy táborba nagyon jól összeismerkedtünk.Az egész családomban nincsen egy szőke se,de akit ismerünk szőkét az mind hülye...De a családom nem tudja felfogni h vannak normáilsak is köztük.Én pedig szeretném a lányt elmondani a családomnak de félek h lecsesznek..Most mit tegyek szakítsak vele? De szeretem és nem akarok szakítani vele. Anya meg bármit mondok hülyének tartja a szőkéket...



2013. jún. 30. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:

növessz golyót töketlen Tomikám.

és ne legyél gyámoltalan kisgyerek.

2013. jún. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%

Bazz...mindig van új a nap alatt XD

Mutasd be neki,ha annyira érdekel a véleménye. Amúgy szerintem csak emiatt ne szalaszd el.

Vagy mondd,hogy festett :D

2013. jún. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ne már, ez valami vicc?

előítélet az van, komolyan mond meg, vele jársz, az észt nem a hajszín határozza meg, N

2013. jún. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak pesten lakunk egész nap dolgozik és mire hazajön nyűgös anya....Aztmondták h szó nem lehet róla h egy szőke libával járjak...De még jól is tanul szvl nem tudom mi bajuk van vele...
2013. jún. 30. 14:35
 5/7 anonim ***** válasza:
El sem hiszem hogy tényleg léteznek ennyire buta emberek mint az anyukád :(
2013. jún. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Emberek! Komolyan biztatjátok?? 13 éves!!! Kisautóval kéne játszania még!!!
2013. jún. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ez vicces. Az anyádnak nem mindegy, h kivel jársz? Én nekem amikor az 1. pasim volt, (12 évesen) odaáltam anyám elé, és elmondtam mi a szitu. Neki sem tetszett... De nem az ő gondja. Ám nekem van egy o. társam, aki szőke, azt ő a legjobb tanuló. xD
2015. jan. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!