Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szeretitek a magas, vékony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szeretitek a magas, vékony lányokat? (link)

Figyelt kérdés

Nem a teljesen csontvékonyra gonodlok hanem kb. ilyenre:

[link]


És azért vékonyak, mert ezt örökölték és a magasságot is. Vizsont nem tudnak hízni, Hiába eszenk minden órába, és eszenk dögivel kalóriát és édességet...

Titeket zavar ez?

És az hogy általában a vékonyaknak nincsen akkora mellük, mennyire (ismét) zavaró?


2013. jún. 30. 14:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem :). De azért ettől ne legyen soványabb.
2013. jún. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem a magas lányokat, ha vékonyabb az sem baj, ha jól kijövök vele. A kis mell sem zavaró.
2013. jún. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
nekem ponnt ideálom mivel énis magas vagyok... nekem nem tetszik ha egy nő 170 alatt van és persze az se ha kövér vagy látszik hogy hízásra hajlamos. Mindenkinek más jön be. Nálam előny 19f
2013. jún. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Osztom az előzőek véleményét :) 19/F
2013. jún. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nektek mi a 'minumum' magasság egy nőnél?

Én 174-5 cm vagyok és olyas vékony mint a képen a lány, a hajam hullámos...

Sajnos..Magassarkú pápá!

2013. jún. 30. 14:38
 6/15 anonim ***** válasza:
Én szeretem őket, szerintem nőiesek ők is :), nagyon is. 20/F
2013. jún. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok (172 cm) és vékony, kicsi a mellem, hízásra képtelen vagyok, mivel genetika. De mondjuk hízni nem is szeretnék, tetszem magamnak így is.

De merem állítani, hogy nagyon sok pasinak tetszenek a magas és vékony lányok, (170-177 cm közöttiek) én is soktól megkaptam már, hogy egy nőnek a magassága dobja ki igazán a nőies vonalait. Ismerkedésben sosem volt problémám :) ha figyelem a tekinteteket utcán, elég sokan szoktak nézni, főleg ha szoknya van rajtam + magassarkú.

Ha már magassarkú, akkor nem kell róla lemondanod, nem éri meg. Ha jól érzed magad benne, akkor hord, ne másoknak felelj meg. Nekem max 6-7 cm az, amit felveszek, magasabba járni sem tudok rendesen. Vannak lány ismerőseim akik szintúgy 175 cm-esek, és simán felkapnak egy 10 centis cipőt, és a tekintetek akkor sem csalnak :D

2013. jún. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Már miért kellene lemondanod a magassarkúról? Ha 185 lennél, azt mondom oké. De 175-ttel? Az azért még nem olyan irgalmatlanul magas, csak túldimenzionálod a dolgot. Pont, mint az 170 magas fiúk, akik itt sírnak, hogy alacsonyak.
2013. jún. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én 198 vagyok, szóval egyáltalán nem bánnám ha 175 magas barátnőm magassarkút venne fel.
2013. jún. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

És mi a véleményetek ez ily szólásokhoz:

'Csak a kutyák játszanak csontokkal.'

2013. jún. 30. 15:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!