Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudnak vonzódni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudnak vonzódni a lányok az alacsony, vékony fiúkhoz? Ha valaki ilyen és nemt ud már változtatni sem ezen, akkor emiatt sosem lehet barátnője? Miért kell minden csajnak magas vagy mackó, esetleg kigyúrt fiú?

Figyelt kérdés

2013. jan. 23. 11:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/94 anonim ***** válasza:
63%
MErt vannak még értelmes nők akik nem a Jusztina meg espé stilusra buknak (áldott legyen a poruk is... mmint az ilyen nőknek) sajnos az igényes nők Férfiakat keresnek nem "pasit" maguknak. :)
2013. jan. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/94 Nueleth ***** válasza:
74%

Prof. Shevy:


Az én mostani barátom alacsony és vékony, viszont ettől még nem lett Justin Bieber...


Kérdező:


De, tudnak vonzódni a lányok az alacsony, vékony fiúkhoz is.

2013. jan. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/94 anonim ***** válasza:
83%

Még hányszor teszitek fel ezt a kérdést?Azt hiszed,hogy ha 1 millió+egyszer feltesztek egy rohadt kérdést,majd valaki megsajnál?

Szerintem lányoknál is van olyan aki szereti az alacsonyabb fiúkat.Múltkor egy 150 centis 40 kilós gyereket láttam kézen fogva sétálni,egy nála fél fejjel magasabb lánnyal.Szóval szerintem az egyetlen,aki gátat szab annak,hogy párt találj az te vagy,mert saját magadat nem tudod elfogadni.

2013. jan. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/94 anonim ***** válasza:
20%
Sajnos tényleg egy lánynak/nőnek se kell alacsony, vékony fiú/férfi. Egy megoldás van: legyél gazdag! Ha tele vagy pénzzel, sok nőnek nem számít a külsőd.
2013. jan. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/94 anonim ***** válasza:
35%
Mi férfiak sem a nagydarab kövér nőket keressük... A dolog mindkét nem részéről kölcsönös, szóval csak ne panaszkodjunk.
2013. jan. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/94 anonim ***** válasza:
75%
A vékonyság speciel pont olyan tulajdonság, amin változtathatsz, ha zavar.
2013. jan. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/94 Nueleth ***** válasza:
26%
Most le lettem pontozva, mert élő példa vagyok arra, hogy az elméletetek nem állja meg a helyét?:D Vicc...
2013. jan. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/94 anonim ***** válasza:
67%
Mert valószínűleg te sem vonzódsz annyira az alacsony, kövér lányokhoz. Ne aggódj, azért lehet csajod.
2013. jan. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/94 anonim ***** válasza:
60%

MErt semilyen tekintetben nem előnyös. Ha alacsony vagy és vézna, az egyenlő a gyengeséggel. Persze van kivétel,ha egy világbajnok bunyós vagy, de ránézésre akkor sem ez az előítélet rólad. Egyszerüen az erős struktuájú izmos test illetve vertikálisan a magasság /min. 175 centi/ az amitől férfi a férfi. aZ alatt kislány szindróma illetve matekzseni maximum. EZ van, le kell írni nyersen, ha tetszik, ha enm ki kell mondani, mert ez a bevett gyakorlat.

De őszintén, azért te is tudod, érzed piszichésen, ha az útván egy izmos 180 centis fickó áll elég, vagy egy nem anynira izmos de jó hosszú végtegokkal rendelkező 190 centis ürge, akkor azért nem akarsz te baszakodni velük ugye? MErt félsz, mert férfias, elrettentő, erőt sugárzó.

Ellenben a kicsiket azt semmibe nem nézik általában, eltapossák mindenütt, ahogy egy dándog, egy doberman egy törpepincsert. Nem veszi fel vele a versenyt. Mert kicsi ,törékeny. AZ meg a nők jellemvonása. Ez pszichésen van így tehát. A nőnek erőt sugárzó férfi kell általában.

Jó persze ,most ne vedd az agymenéses nőket, akiknek egy matektanárra van szükségük az ágyba, az ugyanis a ritkább eset.

2013. jan. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/94 anonim ***** válasza:
58%
Azért az SP meg a "jusztina" azok eléggé a kislány kategoriába tartoznak hímneműként kinézet alapján. A példa nem volt jó szerintem, első válaszoló.
2013. jan. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!