Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, ha arra vágyom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha arra vágyom, hogy egyszer az életben egy számomra is vonzó lánnyal szeretkezzek jó sokáig elhúzva az élvezeteket?

Figyelt kérdés
Eddig csak olyan lányokkal voltam, akik nem is vonzottak igazából, de lejjebb adtam az igényeimet. Ők meg tökre felnyomták az értékeimet, azt mondták helyes fiú vagyok meg nagyon kedves meg jófej és nem is értik miért nem vesznek más lányok észre. Szóval nagyon tetszett, hogy ilyesmiket mondtak nekem, így odaadtam magam nekik. De mostanság már kezdem unni ezt, valahogy már nem tudom úgy odaadni magam, hiába van most is egy olyan lány, akinek bejövök külsőre, mert ő nekem nem vonzó igazán. Szerintem azért nem tudom már odaadni magam nekik, mert már tapasztaltam, hogy milyen könnyen meg tudom kapni ezeket a lányokat, nekem meg hirtelen másra lett igényem, mintha fejlődtem volna egy szintet és már vonzóbb lányokra buknék. Tudjátok ezek a vékony lányok a gyengéim és eddig nekem csak túlsúlyos lányokkal voltak kalandjaim.

2013. jún. 30. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
28%
ha ronda/csóró vagy akkor ez az ami örökké csak álom marad.
2013. jún. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem gáz, csak valahogy meg is kéne valósítani.
2013. jún. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem gáz
2013. jún. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!