Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy szeretkezzek, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szeretkezzek, ha a fitymám visszahúzódik az óvszerrel együtt sex közben?

Figyelt kérdés
Egy féléve rendszeresen szeretkezünk a párommal, mindkettőnknek ez az első ilyen élményünk. Erekció közben a fitymám nem húzódik hátra, de én minden gond és fájdalom nélkül hátra tudom húzni, s így szoktam az óvszert is felhúzni. Azonban szeretkezés közben a fitymám visszacsúszik, ami miatt az óvszer is lejebb csúszik. Ugyebár ha úgy húzom fel az óvszert, hogy a fitymám hátra van húzva, akkor hiába tekerem le az óvszert ameddig tudom, miután a fitymám visszacsúszik, a bőröm is följebb csúszik, mintha alig lenne letekerve az óvszer aminek köszönhetően sokkal könyebben lecsúszik. Ha meg a fitymám visszacsúszik, akkor én sem érzem annyira a sexet, és megesik, hogy az erekciót is elveszíthetem, annak ellenére hogy szeretkezünk. Eléggé tönkreteszi a nemi életemet ez a probléma,mivel rendszeresen meg kell néznem hogy minden rendben van, s a páromnak ez olykor fájdalmas is. Hogy tudnám a problémát megoldani? Elolvastam már néhány topicot, de konkrétan ezzel nem találkoztam.
2009. aug. 3. 01:56
 1/5 anonim ***** válasza:
szia szerintem az óvszer méretével lesz ott a gond
2009. aug. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem is próbálj kisebb méretü óvszert.
2009. aug. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Az óvszerek között már manapság igencsak lehet válogatni! Találd meg a méreted, ne szégyeld az "óvszeres" polcnál állva elolvasni a dobozra írtakat ....inkább légy informált, mint hogy élvezhetetlenné tedd a szexet :)
2009. aug. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nézelődtem az óvszerek közt már, és ki is próbáltam különbözőeket, de meg kell mondnaom, úgy érzem hogy hiába van 30 fajta, mindegyik ugyan az. A ráírt méretben egyáltalán nem különböznek. De még azért próbálkozom persze
2009. aug. 4. 04:39
 5/5 anonim válasza:
Tapasztalat teszi a mestert :)
2009. aug. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!