Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok/pasik/fiúk! Mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok/pasik/fiúk! Mikor tesztek egy lányt 'barát zónába'?

Figyelt kérdés
Hát nem az a lányos lány vagyok, így többet vagyok fiúkkal, és jobban szeretek srácokkal lenni. Az, hogy nem vagyok lányos lány nem azt jelenti, hogy igénytelen vagyok meg ilyenek, de tény rózsaszínt nem veszek fel és nem szeretek vásárolni de ha muszáj akkor persze nőies dolgokat veszek, szóval külsőre nem látszik semmi ilyen 'beütés'. Szeretem a focit, az F1-et stbstb.:D
2013. júl. 1. 01:41
 1/9 anonim ***** válasza:
mutass egy képet, kíváncsi lettem :D
2013. júl. 1. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is de nagyon:)
2013. júl. 1. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor tesszük barátzónába, ha nem szeretnénk vagy éppen nem tudunk párkapcsolatot kialakítani vele.
2013. júl. 1. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem ezen múlik, ez szimpi is, nekem fontosabb maga a tény, hogy el tudnám-e képzelni vele a kapcsolatot, vagy a szexet.A barát zónám meg nyitott a butácska lányok előtt.

F/19

2013. júl. 1. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hát, annyira nem tartom magam idiótának, nem 1 ember mondta hogy érettebb vagyok mint a többi ennyi idős.

Bár lehet bennem van a hiba... :)

2013. júl. 1. 01:47
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha ronda
2013. júl. 1. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Doktor Jo ***** válasza:

Nem benned van a hiba ! Hiba azokban van akik nem látják meg benned a nőt.

Jó elismerem ez gagyin hangzik, de dobok hozzá még pár sort, nem lesz ilyen rossz. Nő és férfi között nincs barátság egy bizonyos kor és nemi érdeklődés kialakulása után ! Kipróbáltam, megpróbáltam, nem jött össze, az egyik fél mindig többet akar, akár beismerte, akár nem. Semmi baj nincs azzal, ha nem úgy öltözöl mint a többi, addig amíg nem veszted el a nőiességed a nagy pulcsi és a koptatott farmerben. Találd meg a középutat. Egyébként, kb te vagy minden férfi álma, van közös téma, lehet együtt programokat csinálni és érted amiről beszélnek ha fociról van szó. Lehet csak eddig rossz helyen kerestél. Nézd meg egyszer a körülötted lévő srácokat ugy ahogy eddig nem tetted, rá fogsz jönni ki a barát, ki aki többet akar és te is tudni fogod.

Mivel én tanácsot sosem adok csak ötletelek, tiéd az érdem ha jól használod, amit felhasználsz :)


Ha kérdésed van írj nyugodtan privátot és pártatlanul, korrekt válaszokra számíthatsz, bármilyen témában.

2013. júl. 1. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Doktor Jo!


Jó tudni, hogy mindegyik lány barátom le akar feküdni velem.

:)

2013. júl. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
akkor ha kedvelem, de nem jön be.
2013. júl. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!