Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magyarázza meg már nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarázza meg már nekem valaki hogy egy nő miért akar barátságot egy férfitől? Mi értelme ha pl a férfi úgy közeledik a nő felé mint egy nő és nem mint barát? Majd a nő felajálja hogy barátok lehetnek pl. Mi értelme ennek?

Figyelt kérdés
2013. jún. 29. 15:49
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
0%
Hát, ha a férfi úgy közeledik felém, mint egy nő, akkor valószínűleg homo, és akkor miért ne lehetnénk barátok?
2013. jún. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

Jaj de kis humoros vagy,téged közelít meg,úgy ahogy egy nőt kell,nem nőiesen:D Úgy értem nem barátnén közelít feléd,hanem nőként,akit meg akar farkalni.:D

Ennyére nem érthető vagy mi?

2013. jún. 29. 15:53
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
hát mert pl. kedveli,bírja,jól érzi magát vele,ragaszkodik hozzá barátilag,de viszont nem vonzódik nem akar kapcsolatot vele.Nekem több pasi haverom,barátom van mint csaj,jobban kijövök a pasikkal szeretek velük lenni,hülyülni stb.:)
2013. jún. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
40%

Mert a nő kihasználja a férfi emberi tulajdonságait. Ugyanakkor undorodik a testétől. Ez nem barátság, mert nincs benne a teljes elfogadás. Egy valódi férfi-női barátságban benne kell legyen a szex lehetősége. Persze nem muszáj megvalósulnia, de a testi elutasitás ha kezdettől jelen van, az nem barátság, hanem lelki kihasználás.

Miért kell nekik ilyen barátság? Mert önzőek.

2013. jún. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
52%
Mert a "barátság" ebben az esetben azt jelenti, hogy a férfi támogatja a nőt, akinek ez nem jön rosszul.
2013. jún. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

ma 15:54


Tökéletes megfogalmazás,én is így gondolom egyébként.

2013. jún. 29. 15:56
 7/32 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem te azt akartad kérdezni a második kérdésedben, hogy mi értelme annak, hogy egy férfi csak barátként közelítsen egy nő felé, amikor lehetne több is köztük. Szerintem semmi értelme a nő férfi barátságnak, kivéve ha mindkettőnek van más párja, de ha egyiknek van és a másiknak nincs, vagy mindkettőnek nincs, akkor semmi értelme haverkodni. Ezzel az erővel össze is jöhetnének simán.
2013. jún. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Mármint 2. ma 15:54-nek
2013. jún. 29. 15:56
 9/32 anonim ***** válasza:
ja viszont az cink,ha tudja,érzi h meg akarod kúrni vagy járni akarsz vele...és akkor a barátságát ajánlja fel..akkor az hülye..
2013. jún. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Mert belsőre szimpatikus neki a férfi, viszont külsőre nem jön be.
2013. jún. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!