Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon megsértődhetett a lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megsértődhetett a lány?

Figyelt kérdés
Még előbb megismertem 1 lányt. FBn irogattunk...aztán rákérdeztem hogy volna e kedve találkozni velem.(akkor volt barátja, most már ha van is akkor másik), de azt mondta hogy persze. Én rákérdeztem hogy szerelmes e a barátjába azt mondta nagyon, ekkor mondtam hogy ne is folytassuk nem szmétálok tovább(kiváncsi voltam mit is fog erre reagálni), azt mondta nem szmétálok, utánna kis idő elteltével hozzá tette hogy mint barát. A lány nézéséből, viselkedéséből, szinte tuti hogy tetszek neki...szinte soha sem mer a szemembe nézni. (azt tudni kell hogy felvidéki magyar vagyok a lány pedig szlovák )De tettem egy olyan megjegyzést arra a mondatára mikor olyat mondott hogy nem tudja mit is szólna a barátja ha találkoznánk. :D ekkor leírtam neki hogy ":DDDDD téged nem enged a barátod másokkal teázni?, semmi gond vannak ilyen emberek mint te... ő erre kérdezte hogy az milyen, én magyarul oda írtam hogy írányitható, na meg kicsit cukkoltama csajt viccből.persze ő nem értette, ekkor még úgy volt hogy találkozunk. De ez után nem jelentkezett..írtam neki de semmit nem válaszolt, létezik hogy erre berágott mikor megtudta hogymit jelent? vagy azt hitte kicsit játszok vele? De az óta is mindig elszégyenli magát, kerülni nem kerül a buszon is mindig az előttem lévő padba ül, de soha nem szólít le.

#sértődés #írányítható
2013. jan. 14. 19:43
 1/8 anonim válasza:
szmétálok?:)
2013. jan. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hahahaha
2013. jan. 14. 19:47
 3/8 anonim ***** válasza:

szmétálunk, szmétálunk, szegy szkis szdombra szlecsücsülünk, szcsüccs!

túúúúl hosszú, leírnád a lényeget?

2013. jan. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kicsit lenézően viselkedtem vele, lehet gondolta hüjítem?
2013. jan. 14. 19:49
 5/8 anonim válasza:
de még mindig nem értem mi az a szó:/
2013. jan. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
pl az hogy azt írtam neki hogy Ő EGY KÖNNYEN ÍRÁNYÍTHATÓ SZEMÉLY, mivel azt csinálja amit a barátja mond, "hogy meg kell kérdeznie tőle hogy ismerkedhet e másokkal"
2013. jan. 14. 19:57
 7/8 A kérdező kommentje:
Illetve ebbe a helyzetbe, azt mondta h mint barát eljönne velem egy találkára, most ilyen helyzetbe tényleg csak mint barát illenék bele, vagy nem mondja ki hogy bejövök neki mint fiú?
2013. jan. 14. 20:01
 8/8 anonim ***** válasza:
kérdezd meg a lányt, hogy ublížil som Ti? nem ez volt a célom. kérj szépen elnézést és mondd el mit érzel oszintén. mert mi nm tudhatjuk se a Te se a lány igazi érzéseit. buď úprimný :-D
2013. jan. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!