Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A haverom csaja az ex barátjáv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A haverom csaja az ex barátjával kefélget. Haverom tudja ezt. Hogyan hathatnék rá hogy hagyja már a pi. Csába ezt a ribit?

Figyelt kérdés
Elég jó haverom,gyerekkori haver.Elég sok éve tart a haverság.Látom rajta hogy kész van.Kiderült hogy csaja az ex pasijával összejár kefélgetni néha napján.Ez meg nem képed kib..szni a csajt.Nem akarok belszólni az életébe,de láaom hogy kész van mint a matek lecke.Nem eszik,alíg alszik.Igaz ő is dugja a csajt állítása szerint.Na de ez neki elég?
2013. júl. 1. 10:18
 1/6 anonim ***** válasza:

hát nem értem hogy miért nem akarja elhagyni..:/:)

de hagyd.. az ő dolga..

2013. júl. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom,gondolom tiszta szerelmes.Meg így legalább pinához jut.Tény jó kis csaj,de simán találna magának mást.Nem tudom,de ennek nem lesz jó vége.Én nem akarok beleszólni,de már kezd átmenni vicc és lúzer kategóriába.
2013. júl. 1. 10:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Én biztos, hogy pofán vágnám a nőt.
2013. júl. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
akkor mondd neki hogymár tiszta gáz hogy még mindig ezzel a csajjal van.. mennyetek el valahová ismerkedni, keressen magának ő is mást!:)
2013. júl. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sört a haverodnak és meg kell vele beszélni. Attól, hogy igazad van ő még nem fogja magát jobban érezni. Nem ártana, ha otthagyná azt a izét (nőnek nem nevezném). Ez nem beleszólás amúgy! Azért vannak a barátok, hogy ilyen esetekben jól seggberúgják az embert, és a helyes irányba terelgessék! Engem is rúgtak már seggbe ilyen miatt és milyen jól tették!:D
2013. júl. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
sehogy, az ő dolguk.
2013. júl. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!