Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek, milyen ez a cici?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, milyen ez a cici?

Figyelt kérdés

Szerintem fel kéne varratnom. :(

Ne úgy nézzetek rá, mintha 18 lennék. 31 vagyok, van 2 gyerekem. Ez eléggé meglátszik sajnos rajtuk. Sosem volt peckesen álló cicim, mert mindig nagyok voltak. :(

A testem többi részén dolgozom diétával,sporttal, de a cicimmel nem tudok mit kezdeni.

Nyilván melltartó nélkül csak a férjem lát, ő azt mondja, ha rám néz, a 2 gyönyörű gyerekünket látja. De én szeretném magam szexinek érezni, szeretnék neki tetszeni.

Szerintetek nagyon gáz?



2013. júl. 1. 10:54
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
javascript:HighlightAll("frmUpload.forum8")
2013. júl. 1. 10:54
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon szép dolog, hogy amellett, hogy betöltöd az anya szerepét, a szexi feleség is szeretnél lenni .:))

Sok sikert !! És NEM GÁZ ! EZ HELYES

2013. júl. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Tanulj meg linkelni :D
2013. júl. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
ezt a linket nem lehet megnyitni!
2013. júl. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Bocsi, tudom, hogy nem lehet megnyitni. :(

Próbálkozom. :)

2013. júl. 1. 11:03
 6/21 A kérdező kommentje:
2013. júl. 1. 11:05
 7/21 anonim ***** válasza:
Töltsd fel képfeltöltésre és linkeld be azt ...
2013. júl. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szépek a cicik így is, nem gáz egy csöppet sem. De ha te így nem érzed magad szexinek akkor hajrá. De szerintem szexi vagy így is :))) 35/f
2013. júl. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
17%
Azért eléggé lógnak :S nekem osztálytársam 19 éves és babát vár neki alapból ettől is nagyobb mellei vannak és még ugye most nagyobb mivel terhes és már nagyon lóg neki kivágott felsőt sem tud felvenni mert csúnya a dekoltázsa és már most megbeszélték,hogy felvarratja.
2013. júl. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Természetesen nekem is sokkal nagyobb volt. De a legnagyobb szülés után, amikor bedurrannak, na akkor kő kemények voltak.

19 évesen még nem ilyenek voltak nekem sem, csak eltelt azóta 12 év. :(

De azért köszi a véleményed. Még nem döntöttem.

2013. júl. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!