Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kínosan érzem magam emiatt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kínosan érzem magam emiatt, szerintetek is nagyon gáz?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy narancsbőrös a combom, fenekem, és kicsik a melleim, nem is olyan szép formásak..és nagyon de nagyon gáznak és cikinek érzem magam emiatt..asizni sem tudnék így.Elkezdtem edzeni a fenekem miatt, de egyenlőre nem látszik a javulás.Fiúk, szerintetek nagyon gáz? Légyszi normális válaszokat! 16/L

2013. ápr. 19. 16:15
 1/9 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem zavar!! persze a sport sosem árt, attól nem tartalak vissza:) de mint mondtam, sztem semmi gáz nincs ebben
2013. ápr. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy nagyon kövér, akkor semmi gond nincs ezzel. Szerintem túl kritikus vagy magaddal szemben. Van ilyen lány ismerősöm, aki tényleg nagyon szép, csinos, mindene jól néz ki, de ő mindig a hibáit keresi és meg van győződve arról, hogy ő milyen ronda.
2013. ápr. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Annyira nagy a hiány az egyedülálló nőkből, hogy fogatlanul se lennél gáz, így is 10-en fognak naponta rádmozdulni.
2013. ápr. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

én is utálom a kis melleimet :( mindig is utáltam h csak ekkorára nőttek kivágott trikókat sem hordok mert nincs mit mutogatnom :( hiába mondják mások h szép a kis mell meg illik hozzád de én akkor sem vagyok vele elégedett

20L

2013. ápr. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én a kismellekre bukom. Ne rinyáljatok már minden hülyeségen, csajok! -.-


23F

2013. ápr. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Megnyugtató! :) Köszi!
2013. ápr. 19. 22:10
 7/9 acelsziv ***** válasza:

mindkét kismellű lánynak üzenem: Nem a méret a lényeg.

Terhesség alatt amúgy is jókorát fognak nőni.

2013. ápr. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi!! :)

Csak sajnos vissza is apadnak! :(

2013. ápr. 21. 09:21
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez csak Nektek lányoknak probléma. Hajlamosat vagytok a bolhából is elefántot csinálni ebben az értelemben!
2013. ápr. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!