Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ment bele a találkozásba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ment bele a találkozásba, ha van neki barátja és tudja, hogy NAGYON tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Neten ismerkedem egy lánnyal,de már az elején mondtam neki, hogy többet akarok tőle barátságnál. Sőt, kijelentettem, hogy nem érdekel, hogy van neki barátja, mert amit akarok úgy is elérem. Ennek ellenére sokat beszélünk, ma délutánra meg is beszéltünk egy találkát.
2013. júl. 1. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:
miből vagy olyan biztos, h amit akarsz, úgyis eléred?:D ha a csaj nem akar semmit, te akarhatsz bármit.. haha:D
2013. júl. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Általában nem szoktam pofára esni nőügyben ;)
2013. júl. 1. 11:08
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem itt benne van a pakliban, hogy ő is többet szeretne...különben ilyen kijelentés mellett nem találkozna veled. vagy pedig nem hiszi h el tudnád csábítani, annyira szereti a barátját, de így meg akkor nem valami szép a részéről
2013. júl. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
majd fogsz:D
2013. júl. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szeretem az ilyen pasikat akik így állnak hozzá a dolgokhoz :D én is belementem egy ilyenbe és nem bántam meg, szerintem ez a csaj se fogja.
2013. júl. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy féreg vagy, de ő is.
2013. júl. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!