Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik komolyan nem szeretik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik komolyan nem szeretik az okos nőket?

Figyelt kérdés

Itt GYIK-on is sokszor olvasom de már máshol is halottam,h a pasik nem szeretik ha egy nő okos. Azt se ha buta persze de azt se ha okos. Egy fiú haverommal beszéltünk egyszer arról,h hányí romantikus filmben benne van az,h nézik a csillagokat egy pár és a pasi mondja,h mi micsoda. És a csaj kijavította egyszer (nem bunkón) és erre mondta ez a haverom,h ő erre nem reagálna túl jól. És,h ha ilyen van inkább hallgassam tovább a hülyeségeket amiket mond. De ez most komoly? Ha a pasim le akar nyűgözni a tudásával de rosszat mond nem javíthatom ki?

Baj ha tanult vagyok? Persze az okoskodás idegesítő rossz szokás nem arról beszélek.



2013. jún. 29. 19:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Én speciel szeretem..

17/F

2013. jún. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%

kb 2 perce írtam le: Én szeretem az okos nőket

illetve ha valamibe nem vagyok biztos akkor inkább nem mondom mert lehet hülyeséget mondanék az meg ciki. :D

2013. jún. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem hátrány, ha tanult egy nő, de kisebbségi komplexusom lenne mellette az átlagosságom és nehéz felfogásom miatt.
2013. jún. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
97%
A pasik nem szeretik, a férfiak szeretik az okos nőket.
2013. jún. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ha azt gondolja mindent jobban tud,akkor nem.Nem szeretem akik észből és nem szívből élnek.Nem azért mert hogy okos,hanme mert az ilyen emberek általában kimértek többnyire,az számomra viszont visszataszító.
2013. jún. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Én csak az okos nőket szeretem. Egy butább hölggyel el sem tudok beszélgetni.
2013. jún. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
73%

Szeretem.


(De sajnos sok csaj azt hiszi, hogy attól mert diplomája van ő már okos, művelt, értelmiségi nő. Pedig nem a diplomától lesz valaki okos, művelt, éretelmiségi.)

2013. jún. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
csak a buta férfiak nem szeretik az okos nőket, egy értelmesebb férfi szóba se áll az ostoba nőkkel, nekik maradnak az egybenyakú bűnözők kb :)
2013. jún. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak szeretik az okos nőket, de nem az okoskodókat!
2013. jún. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
8, mert szerinted csak buta és okos létezik, átmenet nincs?
2013. jún. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!