Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megfogja érteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megfogja érteni a barátom hogy, ne találkozzunk mert beteg vagyok?

Figyelt kérdés

Múlt hét elején megfáztam,de mivel elég enyhék voltak még a tünetek áthívtam a barátom. Szombaton is találkoztunk,de most náluk én azt hittem hogy jobban vagyok ezért mentem el. Aztán kiderült,hogy elkapta tőlem. Gondoltam semmi baj nem lehet belőle,én már nagyjából túl vagyok rajta,de most ismét elkezdett fájni a torkom,folyik az orrom és köhögök. Szerintem ez nagyon nem jó így,csak elfertőzzük egymást,így megakarom mondani neki,hogy péntekig ne találkozzunk,mert csak oda-vissza elkapjuk egymástól.

Megfogja érteni szerintetek?

8 hónapja vagyunk együtt.

18/L


2013. júl. 1. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha 18 évesen egy 8 hónapos kapcsolatban ilyen kétely fogalmazódik meg benned, akkor gondold át a dolgokat. Minden értelmes ember felfogja, hogy ha betegek vagytok, és adogatjátok egymásnak, akkor nem jó találkozni. Ehhez még a járás "bizalma" sem kell.

Ennyire ne légy bizonytalan! :) Megmondod neki, hogy várjátok meg, amíg mindketten meggyógyultok, aztán sokkal jobb is lesz az együtt töltött idő! :)

2013. júl. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ebből ne csinálj ugyet, addig is ott a fakebook meg skájp ...
2013. júl. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát valóban gázok vannak, ha ez felvetődik problémaként...
2013. júl. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!