Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem létezik? (Cortez,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem létezik? (Cortez, szjg rajongóknak)

Figyelt kérdés

Imádom Cortezt de sajnos még egy ilyen fiú mint Cortez nincs.Helyes,nem agresszív,nyugodt természetű,nagy az IQ-ja és bárkit fel tud idegesíteni a természetével pedig nem is idegesítő.Ti találkoztatok már ilyennel?

Én nem :(

De fogok :) (remélem)


2013. júl. 1. 11:56
 1/10 anonim ***** válasza:
az meg ki?
2013. júl. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
na ez egy nagyon jó kérdés...a sorozat végén én sírtam is egy sort mert vége lett.sajnos mai napig nem találkoztam olyan fiúval aki olyan lenne mint Ő.:(
2013. júl. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Én is bárkit fel tudok húzni, még sem vagyok idegesítő... Agresszív sem vagyok. ( Programozónak tanulok... ) És szerintem az IQ-sem olyan kicsi, bár győződj meg róla Te! ;)


Amúgy a probléma ott kezdődik, hogy KITALÁLT személyt keresel... =\

2013. júl. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

hát kitudja?lehet nem is kitalált.tuti h létezik!

lehethogy amerikába de akkor is létezik! :)

2013. júl. 2. 12:14
 5/10 anonim válasza:
Ismered Eric Saadet?:) ha kék szeme lenne,én ìgy képzelném el:) persze ez csak külső,csak hát magyarországon kellene ilyen:/
2013. júl. 3. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

ismerem:)

de én kicsit lazábbnak képzelem Cortezt:)

2013. júl. 4. 21:38
 7/10 anonim ***** válasza:
ne is mondd. én azóta érzem csapnivalóul magam hogy olvastam Cortezről. :D DE egy hasonlót sem találok. Illetve egyet találtam, nagyon hasonlít rá és ugyanannyira elérhetetlen... ÉLJEN. :D
2013. júl. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Eric Saade ? [link] Ez olyan C.-s, nem ? :-D

Egyébként, még én sem :-(((

2013. nov. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Na látod,ez a kérdés engem is foglalkoztat...:) egyszerűen imádom Cortezt<3 sajnos eddig nem találkoztam ilyennel de találtam egy képet amit el tudnék képzelni Corteznek..:)
2013. dec. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
[link] az utolsó vagyok..bocsi elfelejtettem elküldeni..egyébként őt tudnám elképzelni Corteznek és szerintem ő is,mert mikor beírtam ezt dobta ki..:)
2013. dec. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!