Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha már ennyire igénytelenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már ennyire igénytelenek a cigány nők, hogy mindenkivel összefekszenek, akkor egy olyan férfinak van náluk esélye, aki szegény? (videó)

Figyelt kérdés

22 éves vagyok és nincs senkim. Nincsenek szüleim, testvéreim és rokonaim, ráadásul olyan csóró vagyok, hogy amit egy átlag nő elvár a párjától, én azt nem tudom megadni. Sok barátnőm volt már, de mihánt megtudták rólam, hogy csóró vagyok, leléptek. Eleinte jó mindenkivel, aztán amikor meglátják a házam, amin még a tető is lyukas, na meg a kocsimat, ami egy 100 éves Opel és mindenhol rohad, meg állandóan megáll valahol az út szélén, nem tudnak szóhoz jutni, aztán egy hét múlva jön a szakítás, mert ők nem ilyen életre vágynak. Van munkám, de nagyon kevés a keresetem, a szüleim meg az összes adóságukat rámhagyták, amikor meghaltak.

Mivel rengeteg szép cigány lány van, akik normálisan öltöznek, gondoltam inkább náluk próbálok szerencsét. Például ez a Gizi nevezetű lány sem mondható csúnyának a videóban, mégis lefeküd ezzel az ősemberrel. Lehet, hogy egy igénytelen kultúra, de ha más nőknek nem kellek így, akkor jobb mint a semmi, mert egyedül nem tudok élni.


https://www.youtube.com/watch?v=gSjsuw4Taig


2013. júl. 1. 12:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
de viszont jól nézhetsz ki, ha voltak nőid! Gondold el, ha még ronda is lennél
2013. júl. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A kinézetemmel nincs baj, sokmindenkinek tetszem, van stílusom is, jól öltözködöm, de sajnos ez kevés ahhoz, hogy megtartsak egy nőt.
2013. júl. 1. 12:44
 3/13 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ne a cigányoknál próbálkozz...Tehát oké lehet, hogy feltudod szedni, veled marad aztán meg meglop és lelép egy másik cigánnyal...Hadd maradjanak meg egymásnak.


Próbálkozz a szegényebb lányoknál.

2013. júl. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nalátod! Megintcsak kiderül, hogy a külső számit.
2013. júl. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
HAHA:D na most majd lehet vitatkozni, hogy a gazdagság vagy a külső a fontos ezeknek a gonosz nőknek, jaj ti szegények...:P
2013. júl. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ugyan már, mit érek a külsőmmel, meg a belső értékeimmel pénz nélkül?! Sokra megyek vele nagyon, ha kedves vagyok a nőkkel, meg jól nézek ki, de egy dugásnál többet úgysem akarnak tőlem.
2013. júl. 1. 12:49
 7/13 anonim ***** válasza:
ne rijá már, velem még dugni se akarnak...gondolj már bele mi lenne, ha mégcsak szexelni se akarnának veled meg semmit?
2013. júl. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
sajnálom, h vannak ilyen nők, akik miatt a pasik szerencsétlennek érzik magukat és már inkább mennének egy cigány után csak h legyen vmi kis esélyük egy hosszabb kapcsolatra. Reméltem, h nem gondoltad ezt a témát komolyan, mert ebbe belegondolni is szörnyű h nem vagy gázos csávó és leállnál vmi C-vel csak h legyen vkid.. Az én pasimnak is nagyon kevés a fizetése, nincs is semmije, 32 éves lesz, és a szüleivel él, ez nagy segítség, csak emiatt tud félretenni is. Az apjának a telekre járós ladájával jár dolgozni, néha engem elvisz a tescoba, ha több mindent akarok venni, de amúgy mindenhova gyalog megyünk, hosszabb útra meg busszal, de nem igazán szoktunk menni sehova, mert olyan k.drága a busz meg minden h nem is tudunk eljárni sehova, tegnap fagyiztunk kiakadtunk h 800 ft vt 4 gombóc fagyi, ez nagyon gáz a fizetésünkhöz képest, mivel én meg közmunkás vagyok és 60 e ft ot kapok. Egyébként amikor megismertem a pasimat nulla vt az önbizalma, évek óta nem vt nője és azt se tudta h eragáljon amikor leszólitottam, tehát furán jött ki az első tali, és úgy kezdte hogy ő nem tetszik a nőnek mert alacsony, és antiszoc, és nem áll vele szóba senki, mert csak 78 e ft ot keres. Hát mit ne mondjak kiábrándultam, de nem azért mert keveset keres vagy mert alacsony, vagy mittudomén!! hanem mert fura volt h 2 perc alatt ezeket rámzúdította és levágtam h nincs önbizalma, és ez az önbizalomhiány vt rémisztő kicsit, h kell e nekem ilyen pasi.. DE nagyon tetszett és nem hagytam annyiban a dolgot. Egyébként amikor még fiatalabb vt és 20-22 évesen nem is megszokott h vana z emebrnek kocsija háza stb, akk se kellett a nőknek mki kihasználta 1-2 hó utána otthagyta h ja bocs mégse vagyok szerelmes vagy bocs de van más.. én emiatt utálom a nőket!! és ne add fel, majd találsz vkit aki normális, de ne cigányt keress!
2013. júl. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

1.jó lenne ha nem cigán,ozna senki.

2.Ha nics nőd magadba kell keresni a hibát.Itt rinyálsz hogy csoró vagy,nics szüleid .Nekkem sics szülök több mint

10milios tarzozásom van de melozok válalkozok és minden jol alakul csak tenni kell érte.

2013. júl. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%

Mi az, hogy ne cigányozzunk ? ha egyszer azok -.-'


"Emiatt utálom a nőket!!' - te is szép vagy mondhatom...

2013. júl. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!