Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok (20- felett) ez mennyir...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok (20- felett) ez mennyire ciki? Ti hogy viszonyulnátok ehhez?

Figyelt kérdés

25 éves pasi vagyok és még nem volt párkapcsolatom. Nem vagyok szűz, voltak egy-két laza kapcsolatom... de párkapcsolatom még nem volt. (ami kicsit ironikus, mert jobban vágynék rá, mint kalandokra)


Ti mit szólnátok ahhoz, ha egy ilyen pasival randiznátok, akinek még nem volt párkapcsolata?

Érdemes a "szexkapcsolatokat" párkapcsolatnak hívni?


Már ha nem késő az egész, mert már lehet hogy el van b*szva minden úgy ahogy van. Elvégre nem természetes hogy 25 évesen még nem volt párkapcsolatom.


2013. júl. 1. 18:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez abszolút nem számít. Valahol el kell kezdeni.
2013. júl. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem tulajdonítanék neki túl nagy jelentőséget, ha nem volt, akkor majd "velem" lesz. Kb. ennyi. Ne parázz ezen, tök felesleges.
2013. júl. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

"Elvégre nem természetes hogy 25 évesen még nem volt párkapcsolatom."


Az sem természetes, hogy egyesek 14 évesen már terhesek

Az sem természetes, hogy a fiatal generációnak a közös program a facebook csevegés.

Az sem természetes, hogy vannak férjek, apukák akiknek egy jó insta többet jelent a családjuknál...

És még sorolhatnám.


Tőlem 30 éves szűz is lehetsz, ha olyan ember vagy akibe beletudok szeretni akkor tök mindegy mi előtte én arra koncentrálok mi lesz utána.


Arra meg felesleges adni, hogy mi "természetes", amikor dicsőség női és férfi részről egy szexuális segédeszköznek ledegradálni magunkat megölve a szexből a legszebb dolgot: az érzelmeket.

2013. júl. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Roscher: pont ez hiányzik: az érzelmek. És nem csak a szex során, hanem a "mindennapokban".

2013. júl. 1. 18:52
 5/12 A kérdező kommentje:
És megalázó, hogy az érettebb korosztálynak csak arra kellek...
2013. júl. 1. 18:53
 6/12 belbolyhocska ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nincs ezzel gond. Sőt, én még valamilyen szinten örülnék neki, hogy ilyen téren én lehetek az első. Semmi aggódni valód nincs. Attól pedig még izgalmasabb, ha nem vagy annyira tapasztalt etéren, hiszen akkor a leendő barátnőddel amilyen programokat csinálsz, egy örök élmény marad... :)


És valóban az a nem normális, hogy 14 évesen szülnek...

2013. júl. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha valaki szeret, akkor annak ez pont nem fog számítani. Nem késtél még le semmiről, biztos lesz kapcsolatod.
2013. júl. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ha ez megnyugtat akkor velem is hasonló van, csak én 20L vagyok :) mármint hogy olyan igazi rendes párkapcsolatom még nem volt, csak egy szexkapcsolat, meg pár randizgatás :) de ha egyszer szeretni fog valaki, akkor ezzel együtt fog :)
2013. júl. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha normális lányt találsz, akkor ez nem fogja zavarni. Engem pl jobban aggasztana, ha egy hosszú kapcsolatod lett volna. (Vajon sikerült túllépni azon a lányon? Mérhető vagyok én ahhoz a lányhoz?) De ebből sem csinálnék problémát, csak átfut az agyamon.


Szóval ha téged nem zavar, mást sem fog.

2013. júl. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Hát igazából az egyik futókapcsolatba beleszerelmesedtem. És meg is szívtam nagyon.


Mindig Ő lesz az első Nő az életemben.

De ezt természetesen nem reklámozom a lányoknak, akikkel ismerkedek :)

2013. júl. 1. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!