Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Így van esélyem megfektetni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így van esélyem megfektetni a csajt?

Figyelt kérdés
A héten találkozok egy volt osztálytárammal, elmegyünk iszogatni. Teljesen haveri szintű a viszonyunk, de mostanában eléggé egyedül voltam és rám jött a kangörcs. Szeretnék lefeküdni vele utána, baráti szinten (barátság extrákkal). Lehetséges?
2013. júl. 1. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
aha, de ez nem rajtunk múlik
2013. júl. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a csajt, nem tudom, hogy mennyire "laza erkölcsű", vágyik-e a dologra, vagy bejössz-e neki egyáltalán. Szerintem leginkább ezek függvényében dől el a dolog. Az esélyed 50%; vagy meglesz, vagy nem.
2013. júl. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hűűű nem gondoltam, hogy ilyen nyíltan felvállalod a gumisrác szerepet. :O
2013. júl. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem elhajt és meg is érdemled. Nagy baromság ez a barátság extrákkal, egy csajért meg kell dolgozni, nincs ingyen ebéd. (és d.gás)
2013. júl. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 belbolyhocska ***** válasza:
Szerintem könnyen meglehet. Főleg, hogy ismeritek egymást és inni mentek simán összejöhet a dolog. Attól is függ, hogy bejössz-e neki. Ha dugni akar úgyis észreveszed a ráutaló jeleket...
2013. júl. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mégis miből gondolod hogy ő is lefeküdne veled? Utalt rá? Mert ha nekem egy haverom előállna ezzel körberöhögném hogy mit képzel magáról.

22/L

2013. júl. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szia kérdező, végül hogy ment az este?

sikerült lefektetni a csajt?

2013. aug. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!