Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, ha nem jelentet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, ha nem jelentette volna ki, hogy csak szexre kellek neki, akkor lenne eselyem ugy, hogy szellemi teren bizonyitok?

Figyelt kérdés
Volt egy kerdesem, amelyben leirtam, hogy tetszik egy pasi, de kiderult, hogy nocsabasz, es azt mondta az egyik ismerosunknek, hogy bevallalna engem, de csak szexre kellenek neki. Ha bizonyitanak neki szellemi teren, es nem jelentette volna ki, hogy csak arra kellek neki, tobb eselyem lenne ot hosszabbtavra megfoni?
2013. jún. 26. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Te amilyen szépen fogalmazol, olyan agyatlan nő vagy.
2013. jún. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mar meg se haragudj, de ez itt nem magyar nyelv- es irodalom tantargyverseny!
2013. jún. 26. 11:58
 3/6 Joco901019 ***** válasza:
Ha csak szexre kellesz neki akkor nem hiszem hogy meg tudod majd fogni, mert komolyabban nem gondolja veled csak egy éjszaka erejéig. Így szerintem nem nagyon izgatja hogy te milyen ember is vagy valójában. Az ilyen csávók csak a kalandokat keresik nem a társukat.
2013. jún. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogy bizonyítasz "szellemi téren", amikor még annyit se látsz át, hogy ILYEN fickónak NINCS mit bizonyítani?!
2013. jún. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kruse ***** válasza:
Éppen azért jelentette ki, h megspórolj magadnak felesleges köröket, ha neked komolyabb terveid lennének vele. Jó fej volt legalább nem hitegetett....
2013. jún. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudsz neki bizonyítani, mert nem érdekli egy kicsit sem.

Én egy ideig próbáltam bizonyítani egy ilyen pasinak , de nem kellett sok idő, hogy rájöjjek, hogy "és mi van velem? Nekem ki bizonyít?" Nem tudtam vele beszélgetni, nem is próbálkozott, leszarta a fejem, ugyhogy egy kis idő után már én is így álltam hozzá....

21L

2013. jún. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!