Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszi minden srác azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi minden srác azt, hogy a kedvesség = járni akarás?

Figyelt kérdés

Szóval, hogy tisztább legyen a kép: Akármikor akármilyen fiúval kedvesen viselkedem, beszélgetek vele, esetleg sétálgatok vele vagy valami, akkor már látom rajta, hogy ö egyböl azon filózik, hogy én biztos többet akarok... A végén már volt, aki randizni is elakart hívni és csodálkozott, hogy engem ö nem is érdekel úgy...


Ez most komolyan ilyen felfoghatatlan, hogy csak úgy kedves legyek?


2012. ápr. 2. 18:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%
túlságosan félreérthető jeleket adsz neki, vagy ő érti félre túlságosan.
2012. ápr. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Biztos szép vagy, és azért akarnak barátkozni veled, mert akarnak is valamit, és így bármit csinálsz, azt biztatásnak veszik.

Én elég szimpla lány vagyok, akivel én kedves vagyok, nem érti félre.


Vagy tényleg félreérthetően vagy kedves.

2012. ápr. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
25%
A kedvesség meg a sétálgatás szerintem kicsit más dolog...
2012. ápr. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
56%
mert naivak!!!
2012. ápr. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Inkább átlagosnak mondanám magam kinézetre, de ha megismernek akkor szinte mindig azt érzem, hogy rajtam lógnak teljesen.


Viszont engem egyáltalán nem érdekelnek úgy...

2012. ápr. 2. 18:22
 6/25 A kérdező kommentje:

Miért más a kedvesség és a sétálgatás?


Ha egyszer unatkozom, miért ne sétálgatnék vele egy ideig?

2012. ápr. 2. 18:22
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát na vajon miért!:))


Csak azt ne mond,h te ezen meg vagy lepődve. Szerintem te tudod jól,h ha kedves vagy a sráccal,sőt még sétálgatsz is vele azzal adod alá a lovat rendesen. Vannak lányok akik élvezik is ezt,h látják,h mennyi fiúnak bejönnek.;)


Szerintem nyugodtan maradj ilyen kedves,mint most,de annyit azért változtass,h mondjuk sétálgatni meg flörtölgetni csak olyan srácokkal menjél,akik tényleg bejönnek neked,velük megoszthatod a belső dolgaidat is. Aki pedig nem tetszik,de kedveled,azokat ne álltasd,hanem inkább ne is foglalkozz velük,tudom hülyén hangzik,de így teszel nekik a legjobbat!;)

2012. ápr. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
66%
Mert a kettesben sétálgatást randizásnak is vehetik.
2012. ápr. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
ma 18:23: Pedig nekem semmi ilyen célzatom nem szokott lenni. Egyszerüen nekem fel se tünik, hogy ha csak úgy elengedem magam, jól érzem magam, akkor azt már ilyen jelnek veszik...
2012. ápr. 2. 18:25
 10/25 anonim ***** válasza:

Amúgy hány éves vagy? hány éves fiúkkal sétálgatsz?

mert sok függ a kortól is, mindne korosztályban mást jelent ez a bizonyos sétálgatás.:)

2012. ápr. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!