Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért láttam magam a busz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért láttam magam a busz tükrében helyes fiúnak, ha a való életben a szép lányok és pár páwa fiú rondának nevezett már?

Figyelt kérdés
Amúgy tudom én is, hogy ronda fiú vagyok, ezért nem is szoktam már próbálkozni, mert rengeteg lányon láttam, hogy rondának tart, meg is kaptam már, hogy ronda vagyok.
2013. júl. 1. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
fotózd le magad abban a busztükörben, tedd közzé, és ismerkedj úgy valaki újjal. Mindenkivel megesik hogy egy adott szituációban vonzóbbnak találj magát mint alapjáraton..amugy nem tom miért akarsz a "páwa fiúknak" tetszeni, ha ők rondának tartanak azt ki nem szarja le? legyen már tököd....
2013. júl. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Pain for Pleasure ***** válasza:
100%
A busz tükre torzít. A páwák és a beképzelt, felszínes csajok véleményére nem kell adni.
2013. júl. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Most komolyan azt mondták rád, hogy ronda? Azért megnézném azokat a "szép lányokat" hogy vajon nekem is szépek vagy behányós fejük van! Néhány haverom is olyan lányoktól van elájulva és látja őket gyönyörű pláza macskáknak meg elérhetetlen topmodelleknek, hogy csak nézek, hogy ugyanazt látjuk....olyan csajok,hogy max csak szánalomból dogn#m őket de szüleim előtt titkolnám hogy ismerem őket, mert bűn rondák! Remélem neked jobb ízlésed van a haverjaimnál :-D A kérdésedre pedig sz#rd le mások mit gondolnak rólad a lényeg, hogy te mit gondolsz saját magadról!
2013. júl. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
2013. júl. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ismerkedj buszon az ablakból szemezgetve. Ez a megoldás. S az első csók után már úgyse számít milyen ronda vagy csak addig kell valahogy eljutni.
2014. jan. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!