Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól cselekszem? Mi lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól cselekszem? Mi lenne a helyes?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel egy jó ideig viszonzottak voltak az érzelmek (mind2 oldalról), viszont részben saját hibámból, részben az ő hibájából, és a nők "tipikus" fegyveréből azaz a féltékenyítésből összejött egy idősebb pasival.


Mondhatni hogy én már nem akarok tőle semmit, viszont nehéz úgy lezárni a dolgot, ha ő időközben meggondolná magát.


A lényeg, hogy picit nagyon naiv csaj lett, vagy csak "felszínesen" boldog, azaz szarik az életére. Bár utóbbi esélyesebb.


Az emlegetett pasi többször is megcsalta/megcsalja. Hiába mondja bárki a lánynak "ő a pasijának hisz".


Amióta együtt vannak tulajdonképpen mi nem is beszéltünk, azonban én szereztem bizonyítékot, és tényleg megcsalta a pasija. Ugyanakkor mihelyst megkaptam a "bizonyítékot", megnyugodtam - mégpedig azért mert így nem veszítettem senkit.


Ugyanakkor bűntudatom is van, hogy nem adtam neki oda, de nem az én életem, nem nekem kell az ő életét rendezni, illetve semmi közünk egymáshoz, nekem nem kell hogy aztán hálálkodjon meg ilyenek. Eleget mondták már neki a barátai, és szart rájuk. Tipikusan "féltékenységnek" venné a dolgot.


ti mit tettetek volna a helyemben?



2013. jún. 30. 21:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egy vadidegennek is vannak érzései, de ha a lány nem hagyja, hogy segítsenek neki, tényleg nem érdemes próbálkozni.
2013. jún. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Tényleg nem a te dolgod.

Ha mások is szóltak már neki előbb, akkor nem hiszem hogy egy bizonyíték megváltoztatná az álláspontját. Szerintem nem akar tudomást venni arról hogy megcsalják, biztos valami lelki oka van annak, hogy ezt eltűri. Ennyire naiv nem lehet valaki, ahogy írtad, szerintem még egy rossz kapcsolat is jobb neki mintsem egyedül legyen. Vagy csak bizonygatni akarja hogy megérte megcsalni téged azzal a csávóval..

Ha tényleg le akarod zárni, ne avatkozz bele! Tekintsd azt a bizonyítékot végkielégítésnek.

2013. jún. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

szerintem attól fél, ha szakítana, rájönne, hogy hülyeséget csinált, így inkább marad párkapcsolatban.


miközben szerintem ő is tudja magában hogy mi az igazság, csak elhinni nem akarja.

2013. júl. 1. 13:59
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

szerintem csak az van, hogy még mindig szereted... és most keresed a kifogást, hogy te "bizonyítékot szereztél".

pfff lásd már be hogy fáj neked a dolog, és csak vissza akarod hódíani! -.-'

2013. júl. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Képeim vannak "róluk", amit nem lehet letagadni. Valójában nekem pénzembe került.


Mellesleg én tényleg szeretem, ezt nem is tagadtam, de nem hiszem, hogy egy kapcsolat ezek után is működne.


Ugyanakkor szeretnék neki jót, de azt úgy, hogy én ne szóljak bele az életébe.


Kettőnkről ugyanakkor nem lehet beszélni, mivel én 2 hónap és 200kmrel odébb is lakok majd (elköltözünk), nem beszélve arról hogy szűz létére befeküdt máshoz.


Mindazért, hogy szeretem, meg hogy bűntudatom van, tisztában vagyok azzal (mivel mindig ezt csinálja), hogy mihelyst szakítanak én lennék az első akit megkeresne.


A kérdésedre válaszolva meg, nem hiszem hogy ellen tudnék állni, vagy éppen bűntudat nélkül megúszni, éppen ezért is hagyom, hagy szenvedjen, ha ellenben nem futna utána rögtön hozzám.


Ha annyi lenne, hogy odaadnám a képeket, ő szakítana, majd békén hagyna szemrebbenés nélkül odaadnám.


De a válaszodból ítélve egy "álmodozó leány" lehetsz, mert kellő naivitás kell egy ilyen átgondolatlan válaszhoz.

2013. júl. 1. 19:14
 6/13 Stavros Blofeld válasza:
Mivan? Viszonozta az érzéseid, de aztán azért hogy te féltékeny legyél összejött egy idősebb pasival aki megcsalja, de a lány neki hisz, erre te pénzt fizettél képekért amin a pali látható amint megcsalja a lányt? Mivan? Ennél sokkal jobban ótvaros hülyeséget is ki tudsz találni megy az nheked. Ha nem kamu akkor én szégyellem magam helyettetek.
2013. júl. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Stavros Blofeld válasza:
Ez szimplán egy erkölcsi fertő amit összehordtál...
2013. júl. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

lehet vicces, vagy hihetetlen, de szerintem nem az.


A félrelépő pasi haverja csinált pár képet, miközben "csajozott" a kérdésben szereplő pasi. Elvégre a csaj, aki részben a szeretője közel 100km-re lakik (mivel a pasi is távol van, olyan távkapcsolatban élnek a hozzám közel álló lánnyal).


Vagyis a gyereknek lett pár képe, félreérthetetlen szituációkban, amit sikerült "megvennem". Elsőnek azért tettem, mert közel 3 éve keresem hogy kivel csalja a pasia szinte nyíltan (és bénán is ha készült kép mással), én meg ki akartam deríteni.


Mellesleg neki se volt feltűnő, mivel ezek a képek után senki nem tudta hogy még megvannak, kivéve az akitől van, de ő is csak "véletlen" (vagy nem nem tudom, de ezt mondta) hagyta a telefonján.


Röviden így tudtam megfogalmazni, bővebben meg nem írom le, mert nem olvasnád el, ellenben ha akarod leírhatom 3 oldalban is csak szólj. Eredetileg azért fizettem, mert azt hittem hogy sikerül így "észhez" térítenem, de mire kezembe került, akkora már rájöttem hogy többet ártanék velük, mint ha nem mutatnám meg senkinek.

2013. júl. 1. 23:33
 9/13 A kérdező kommentje:

az meg hogy erkölcsileg mennyire fertő, hát nem tudom, számomra így nyugodtam meg, így múlt el az egyik bűntudatom.


Olyan problémát oldott meg ez a pár kép (hogy teljesen biztos lettem a dologban), amit egy pszichológusnak 1 év alatt nem sikerült.

2013. júl. 1. 23:36
 10/13 Stavros Blofeld válasza:
Lehet hogy nem egy nyelvet beszélünk. Magyarországon születtél? Csak kíváncsiságból. Szóval ez az egész gondolatmenet érthetetlen számomra onnantól hogy kiderült hogy azért baszik félre egy idősebb faszival hogy ezzel téged féltékennyé tegyen. Ha ez az igazság akkor az ilyen lány egy dologra jó mégpedig hogy a végén beletöröld a hajába... Erre te: "Amióta együtt vannak tulajdonképpen mi nem is beszéltünk, azonban én szereztem bizonyítékot, és tényleg megcsalta a pasija." Ha ekkora idióta vagy hogy ahelyett hogy minden kapcsolatot megszakítottál volna vele elkezdesz bizonyítékokat (de jót röhögtem ezen) gyűjteni akkor küzdj meg érte mert megtaláltad életed párját. De szerintem ezt az egészet kitalálod és kb 14 éves lehetsz.
2013. júl. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!