Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet a barátnőm terhes?

Figyelt kérdés
Nem régen , kb egy hónapja feküdtünk le. Először nem használtam gumit ( az elején, aztán felhúztam.)Elég sokat késik neki ( ma 2 napot) de egész hónapban idegeskedett, hogy terhes.Azt olvastam, hogy stressztől akár 1-2 hetet is késhet. Mennyi a "maximum idő" ami eltelhet? Most fehér folyása van.. SOS lenne, légyszi segítsetek..

2013. júl. 1. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:
babakocsit tudok olcsón eladót :) Készülj fel :)
2013. júl. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
SOS kéne? Miért, min változtat ez SOS? Ha szexeltetek védekezés nélkül, akkor lehet terhes. Egyébként nem valószínű, de biztosat egy teszt mond majd, vegytek egyet oszt kész.
2013. júl. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mert ha nagy az esélye akkor veszünk tesztet. Sajnos nagyon nagy szegénységben élünk
2013. júl. 1. 22:08
 4/8 anonim ***** válasza:

2 nap nem sok, de vegyetek 1 tesztet, ha biztosat akartok tudni.

Ha negatív, várjatok 1 hetet, ha nem jön meg, újabb teszt.

2013. júl. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyébként megvolt neki és nem élveztem bele
2013. júl. 1. 22:09
 6/8 anonim ***** válasza:
vegyetek tesztet, mert az pár száz ft és 14 nappal (két héttel) az aktus után már 90% ban biztos eredményt mutat. És legközelebb figyeljetek jobban oda.
2013. júl. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Sajnos nagyon nagy szegénységben élünk"


Pont ezért nem kéne felelőtlenül dugni. Egy gyerek iszonyat sok pénzbe kerül...


Semmin nem változtat ha várok akár még egy hetet, ha addig megjön (meg fog), akkor ok, ha nem, akkor meg így is, úgy is kaparás lesz a vége...

2013. júl. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Rossman,Tesco,Dm... vegyetek tesztet az x-epil (2db-os) teszt már 600 ft körül kapható.Ha késik 2 napja és terhes,már akár egy délutáni pisi is kimutatná.Vegyetek,szerintem annyi izgalmat nem ér meg.Ha pedig mindkét teszt negatív lehet más baja van a b.nődnek...
2013. júl. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!