Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú aki nagyon bejön....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki nagyon bejön. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
De barátok vagyunk. Néha kiszokott hívni de mindig többen voltunk eddig kint. Egyszer félre hivott és lesmárolt. Nagyon örültem de azóta semmi már alig beszélünk, néha-néha csak viszont és nemtudok nem rá gondolni. Mit kellene tennem? úgy érzem hogy szerelmes vagyok bele, várom a válaszaitok !
2013. júl. 2. 00:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele.. mond el neki hogy mit érzel iránta..ha azóta keveset beszéltek tulajdonképpen nem vesztesz sokat ha megbeszéled vele és elutasít...
2013. júl. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fingjad le
2013. júl. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kahleszi válasza:

Szerintem ő van jobban összezavarodva nem te.

Kérdezz rá, hogy mi volt az a csok, csak random vagy érez valamit irántad, tisztázd le vele minnél előbb. :)

2013. júl. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!