Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy verjem ki a fejemből azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy verjem ki a fejemből azt a srácot aki bejön?

Figyelt kérdés
2013. jún. 30. 23:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

leginkább sehogy, vagy úgy hogy megszerzed.


miér kell kiverni a fejedből?

2013. jún. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
bézbóütővel :D
2013. jún. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mert én tőle jobbat érdemlek, de mégsem tudom elfelejteni :D de a bézbózütő jó ötlet :P köszi :*
2013. jún. 30. 23:56
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
omg beképzelt pi*sa
2013. júl. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy beképzelt. Lehet csak reális önképe van. Én is tudok említeni nőket akik nem érdemelnek meg és szerintem mindenki tud említeni ilyen embereket.

Egyébként a válasz a kérdésedre: foglald le magad valami olyan dologgal amit szeretsz csinálni és tehetséges vagy benne. Azt fejleszd tökélyre és dolgozz sokat ez ügyben. Pl: sport, valami tudományos téma, művészet. Nem tudom amiben jó vagy.

2013. júl. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Utolsó: köszönöm a választ. :) Igazad van, ez jó megoldás. Szerintem a német nyelv tanulásával fogom lefoglalni magam. :)
2013. júl. 1. 01:03
 7/12 anonim ***** válasza:

és az nem lehet hogy egyszerűen nyitott a szíved, és azt érzed h szeret a gyerek téged? :D

mert ha azt érzed akkor az úgy is van :)


szerintem nem az van hogy jobbat érdemelsz mint ő, hanem ő érdemel jobbat tőled, meg túl idősnek gondolod magadhoz. :D Sokat tévedtem? :D Állítólag profi gondolatolvasó vagyok :D

2013. júl. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Most ezt kb fél óráig tartott mire felfogtam, de felfogtam :D De nem érzem, hogy szeret, mert tudom, hogy nem szeret. :D Én nem ő érdemel jobbat, hanem én. :) Egyébként majdnem egyidősek vagyunk. :D
2013. júl. 1. 20:24
 9/12 anonim ***** válasza:

aha, értem :D


és akkor ha te jobbat érdemelsz mint ő, meg tudod hogy nem szeret, akkor miért érdekel végül is?

2013. júl. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mert jól néz ki, és valami, talán a kisugárzása megfogott. :) Nincs még egy olyan fiú aki ennyire kellene, de nem hozzám való :/
2013. júl. 1. 23:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!